Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Změny na jinínské trati

 

 Vážení a milí přátelé, mám tu pro Vás také nějaké aktuální info k jedné z největších tratí v ČR, tou je trať juniorského mistrovství světa z loňského roku – Jinín! Tato trať se nachází v jihočeském kraji, poblíž Strakonic. A jsou na ní nové změny, o kterých mluví majitelé areálu na svých facebookových stránkách.,,Přestavba obávaných proskakováků do mírnější podoby, tak neváhejte a přijeďte je vyzkoušet...
Jak jsme již avizovali, v jinínském areálu proběhly menší úpravy tratě. Narovnání trasy po skoku C k bývalému depu mechaniků, obávané proskakováky za startem se proměnily v táhlé vlny a podobnou úpravou prošly proskakováky před cílovou lavicí. Tam byla vytvořena "jeden a půl" vlna.
Změněné úseky kde byly proskakováky si můžete v Jiníně vyzkoušet. Pro lepší představu pár fotek na ukázku.“
.

.

..


Pokud máte tuto trať blízko, tak určitě neváhejte, jeďte změny vyzkoušet a pak nám hoďte echo, protože to určitě stojí za to! Já osobně jsem byl na této trati pouze jednou (vloni na MS juniorů), ale doslova mě uchvátila! Spousta nádherných pasáží jak pro diváky, tak jezdce a především fotografy! 
Určitě není jednoduchá a právě proskakováky ji dost přibližují ke světovým tratím, také spousta parádních lavic, občas mi to trošičku připomíná supercross, náročný sjezd na brzdy, krásné zázemí, miluju to tam a v budoucnu se určitě rád vrátím, třeba již při prvním letošním závodě MMČR Juniorů (8.5.) nebo při velkém mistráku (20.7.).

Děkuji za návštěvu    Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

17.03.2014 15:08 Hanz 304
Co to s tim udělaly?Ty proskakováky byly super!Tyhle boule vypadají hrozně.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce