Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Weston Peick vyhrává 10 000 $ od GoPro

 + jak to vidí v týmu RCH na sezónu MX / RCH Team Foto

.

Všichni už víme kdo to je Weston Peick ale před touto sezónou AMA SX jsme to nevěděli.. Weston je velice ojedinělý případ jezdce, který jezdí od malička, ale nikdy nebyl až tak dobrý aby si ho někdo všimnul. Potom ale přišel rok 2014 a s ním SX sezóna, v které si Weston svou jízdou vysloužil kontrakt v továrním týmu RCH Suzuki pro MX sezónu 2014. Tohle byla skvělá zpráva jak pro tohoto jezdce, tak i pro všechny fanoušky MX, protože mám takový pocit, že tento klučina to na továrním stroji hezky vykropí… Weston Peick také vyhrál takzvaný GoPro mini Cup, což znamená, že GoPro vybrala několik jezdců bez tovární podpory a z těch vybrali výherce, který si od GoPro odnesl domů deset tisíc dolarů. Weston se ve krátkém video rozhovoru, který byl natočen na tohle téma zmínil, že jeho očekávání na MX sezónů jsou velká. Reportér se ho zeptal zdali může být konkrétnější a Weston bez zahálení odvětil: „ Určitě se cítím na nějaké to pódium, v MX máme kola kolem dvě a půl minuty a jede se 30 minut plus dvě kola, za tak dlouhou dobu se toho může hodně stát“ ! Klučina míří vysoko, ale všichni jsme v SX viděli, co dokázal na motorce bez tovární podpory, otázkou zůstává jak se mu bude dařit na továrním stroji s trenérem jako je Ricky Carmichael….

.

 Weston Peick GoPro 

.

.

Zde je malá galerie z týmu RCH Suzuki, Weston bude v tomto týmu mít týmového kolegu v podobě Ivana Tedesca ... ( nechápu proč tam není Josh Hill !?!? )

.

.

.

.

.

.

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

10.05.2014 10:51 KarelN
ne asi :D roczen si vezme motorku po tadescoj a vlepi si tam k tý devítce jenom čtyřku a může vyrazit :) dobrej marketingovej tah :D
10.05.2014 08:52 muhehe
josh maš pravdu chlapče, čekame na kenika roczena :-)
09.05.2014 22:52 Josh
Zřejmě RC připravuje příchod nějakého "super jezdce" Jinak si nedokážu vysvětlit proč angažoval veterána Tedesca .
09.05.2014 20:28 Twitch
no viem že Hill skončil ale myslel som že až po ukončení MX sezony,,, preto ma Tedesco prekvapil lebo sa tu pisalo že od KTM dostal kontrakt aj na MX sezonu aj ked bude Milsaps v poriadku, tak všetko je ok potom :)
09.05.2014 19:55 honza
Tickle je zraněnej a Hill dostal padáka, má jet nějakou kawu v kanadě
09.05.2014 18:40 MIKE
Moj milý bratko :-) ano, zaspal si . Josh Hill byl vyhozený z týmu RCH !? Neptej se mně proč, nevím to a nerozumím tomu, slyšel jsem, že měl nějaké osobní problémy s Rickym Carmichaelem ! ( zdroj této informace byl www.pulpmx.com radio) Broc Tickle je zraněný a Tedesco byl najmutý jako náhradník do doby než se Tickle uzdraví. Rock Star KTM najala Tedesca také jako náhradu za Davie Milsaps, který tuhle sezónu nebude chybět na startu :-) ..bude to brutální střelba a kdo vyfotí první zatáčku v prvním závodě AMA MX 2014 bude mít fotku roku protože tam bude dset lidí, kteří můžou vyhrát závod !!!
09.05.2014 17:43 Twitch
ved Tedesco mal contract aj na MX v rockstar KTM kde je Hill a Tickle ? čo sa to deje zaspal som niečo ?,? :D

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce