Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Vuilleminové rozhořčení nad týmem Francie

 + maličké žhavení na MXoN.

 Když se tak procházím seznam týmů na motokros národů 2014 tak se vždy pozastavím u týmu Francie, který je svým složením celkem silný ale mohlo to být lepší. Toho si také všiml bývalý závodník GP a AMA David Vuillemin, který neměl strach dát jeho rozhořčení veřejně najevo. Pro ty starší zde určitě nemusím psát kdo David Vuillemin je nebo byl, ale pro ty mladší zde tohoto bývalého závodníka trochu představím. Vuillemin je jeden z mála závodníků, který o sobě může říct, že porazil Jeremyho McGratha nebo Rickyho Carmichaela v době kdy tito králové  SX a MX byli na špici své kariéry. V roce 2001 byl Vuillemin součástí týmu Francie na MX národů, který v tomto roce poprvé a naposledy vyhrál tento titul pro Francii. Vuillemin ve své kariéře nevyhrál titul, ale stále se může chlubit šesti vyhranými závody v GP, sedmi vyhranými závody v AMA SX a třemi vítězstvími v AMA MX, což určitě není až tak špatná kariéra.

.

David Vuillemin a Chad Reed....

.

Takže, když se taková  Ikona Francouzského motokrosu obuje do Francouzské Motokrosové Federace, tak to má celkem váhu. Jen pro připomenutí, Francouzský tým se skládá z Paulina, Frossarda a Ferrandise. Tohle byly jeho slova:

„ Ti lidé tam nedělají nic jiného než, že nosí trička Francouské MX Federace a dívají se na závody. Oni ani nepřijedou tady do USA aby se podívali jak se Musquinovi nebo Pourcelovi daří a tento fakt mě absolutně vytáčí.Na druhé straně to je dobré pro mě, protože pokud budou pokračovat ve vybírání takovýchto týmu tak zůstanu navždy jediný Francouzský jzdec, který se kdy zúčastnil těchto závodů a vyhrál.“

.

Pourcel a Musquin.... Nebyl by tohle lebší výběr do týmu Francie ?

.

Co k tomu dodat ? Já osobně si nemyslím, že tým Francie není až tak špatný ALE když si tento tým představím ve složení Paulin, Musquin a Pourcel tak vidím o hodně větší potenciál než Paulin, Ferrandis a Frossard .Nebo když se o tom bavíme tak proč tam není Jordi Tixier ? Takže když už jsme motokrosu národů tak jak to vidím já ? Ještě máme dost času ale já si říkám proč ne ? Takže já to vidím takto J :


 1. USA ( Dungey, Tomac, Martin)
2. Velká Británie ( Shaun Simpson, Searle, Wilson)
3. Belgie ( Horebeek, Strijbos, Lieber)
4. Itálie ( Cairoli,Guarneri, Philipparts)
5. Francie ( Paulin, Frossard, Ferandis)
6. Austrálie ( Reed, Ferris, Matt Moss)

Ano, tak to vidím já a pokud by se v naších sázkových kancelářích mohlo vsadit na výsledky MXoN tak takhle by to vypadalo u mě . Je to opravdu velká škoda, že v týmu Francie není Musquin a Pourcel. V takovém případě bych Francii posunul na druhé místo s velkou nadějí na první ! Tak jo, to je asi tak všechno. Ještě se můžete podívat na země, které vyhrály MXoN po dobu jeho existence.

Málem bych zapomněl ..... .a co říkáte na tým České Republiky ? Já si myslím, že to není špatné a vlastně jsem to tak nějak očekával. Nejvíce jsem ale zvědavý na mladého Vaška Kováře, který bude poprvé ve své kariéře na startovacím roštu vedle jezdců, jako jsou Cairoli, Jeremy Martin, Dungey atd. atd. atd. J . Můžeme to nazývat zkouškou dospělosti ? Nevím, ale určitě se moc těším a přeji našemu týmu skvělé umístění a návrat ve zdraví !

.

.

Děkuji za návštěvu ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 06:10 car insurance – 4pJS2a75go | email | web
Brilliance for free; your parents must be a sweetheart and a certified genius.
01.11.2014 02:01 affordable car insurance – 5DFeh4ceSZAV | email | web
Hey, killer job on that one you guys!
01.11.2014 00:06 viagra online – 1o1m9onc0U | email | web
Whoever edits and publishes these articles really knows what they're doing.
31.10.2014 19:36 insurance online car – tKx3Js57 | email | web
Damn, I wish I could think of something smart like that!
31.10.2014 18:21 cheapest car for insurance – 1MFZuGeMTl | email | web
Oh yeah, fabulous stuff there you!
31.10.2014 18:20 cheapest car for insurance – 1MFZuGeMTl | email | web
Oh yeah, fabulous stuff there you!
31.10.2014 18:20 cheapest car for insurance – 1MFZuGeMTl | email | web
Oh yeah, fabulous stuff there you!
03.09.2014 23:51 muhehe
aaaaaaaaaa tak zase nevime jake bylo jednani francouzke federace z jezdcema, třeba se jim do toho pourcel a masker nehrnuli, taky neni jiste co maj za jine povinnosti u sponzoru a teamu. a taky co oni sami na to. na mxon chybi hlavně ta zrzata americka palice z vopičakem což jsou z cariolkou top orly na světě keří meli jedinečnou příležitost se letos porvat mezi sebou, myslim že už nikdy se spolu na branach ve vrcholne forme nepotkaj.
03.09.2014 09:51 mike
Dobrý postřech... nechápu, že mi to uteklo. Důvodem jejich neůčasti byl teroristický útok na dvojčata 9/11 2001.... Moc dobře si to pamutuji :-(
03.09.2014 06:42 Luke | email
V roce 2001 nestartoval team USA
02.09.2014 17:45 Kubajs
Jak to vypadá s Pourcelem ? Pojede SX ?
02.09.2014 17:15 zebra
Nech vyhrá Európa !! :) ale tento rok to asi bude USA, pretože, Belgicko bez Desaleho a De Dickera, Nemecko bez Kenyho, Frencúzsko bez Musqvina, ak zas Tomac nedá supermana, tak to je asi jasné, no fajn súboj o ostatné miesta :(

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce