Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Villopoto už trénuje v Evropě !!

 aneb čím dříve tím lépe + něco navíc !

 Tak tohle celkem překvapilo i mne a hned vám vysvětlím proč. Když se média v poslední době zmiňovaly o Villopotovi, tak se vždy říkalo, že stále kulhá atd. atd….. Říkal jsem si, že za sebou má „údajně“ dvě operace, takže proč ne. Když nedávno Villopoto oficiálně oznámil, že pojede GP, tak v ten samý den jsem si v jednom MX fóru v USA přečetl zajímavý příspěvek od člověka, který prý měl k této informaci přímou cestu. To co napsal, mi nedávalo i dávalo smysl, protože jsem věděl, že Villo stále kulhá a nejezdí….   Zpráva byly taková, že poslední věc, která Villopotovi pomohla k rozhodnutí a podepsání kontraktu pro sezónu GP 2015 bylo to, že Villo už tajně testoval jeho evropskou tovární Kawasaki a když se trochu rozjezdil, tak na jedné z MXGP tratí zajel několik horkých kol a potom si porovnal své časy s časy první pětice jezdců, která tam tuto sezónu GP závodila. Po porovnání těchto času, bylo prý pro Villopota tohle rozhodnutí jednodušší. Nemusíme se hned začat čertit a plivat na tuhle zprávu negativa, protože to celkem dává smysl. Villopoto vyhrál každý šampionát, kterého se kdy zúčastnil (mimo zranění). Villopoto neumí prohrávat, nejde mu to a nesnáší to. Tohle by byl z jeho strany totálně logický tah jak si ověřit jeho rychlost a porovnat jí s TC 222 a dalšími střelci z GP. Samozřejmě, že v den závodů MXGP je trať v absolutně jiném stavu než v den , kdy tam byl třeba Villopoto..kdo ví, zdali to je pravda nebo ne, ale zajímavé to je určitě. Tato věc ve mně už seděla jako ropucha na prameni hezky dlouho a jediný důvod proč jsem nic nenapsal, bylo to, že mi to s Villopotovým zdravotním stavem nedávalo žádný smysl. Nyní tady máme video, na kterém si to Villopoto hezký drtí na celkem rozbité trati v Německu jako by se nechumelilo. Podle jeho řečí v „jeho dopisu“ to vypadalo, že bude schopen trénovat až za několik měsíců, a že i kdyby zůstal v USA tak by neměl čas se připravit na SX !?  J  Zajímavé, že jo ?  Ále..ať to je jak chce, tato GP sezóna bude brutální řezba a já jsem rád, že to dopadlo, jak to dopadlo….

.

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 08:10 insurance car – SnKcSYNaExw | email | web
You saved me a lot of hassle just now.
31.10.2014 23:51 insurance auto quote – qLFpr2F3a | email | web
Weeeee, what a quick and easy solution.
31.10.2014 23:06 insurance auto – RFYmlv4PcLd | email | web
Everyone would benefit from reading this post
31.10.2014 23:06 insurance auto – RFYmlv4PcLd | email | web
Everyone would benefit from reading this post
22.10.2014 11:56 David
Mně to tak rychlý nepřijde
19.10.2014 00:10 muhehe
MXrider , članek tu byl ale zaleži na tom jake tlumiče maš, jestliže dělaš olej po 20 hodinach nedejbože po vic a neumiš naklikat pak se nediv že tě ty serie zahodi jak nic, kolikrat serie sou lepči jak laděne od někoho kdo ladi jen pro penize nebo pro to aby se motokrosař citil jako na silnici do určite rychlosti, ale jak prijde dusno de do křovi v lepčim připadě, f horšim do lazarertu, zrzkovu rychlost nikdo z nas neni schopen vyvinout, proto nemusime mit zrzkovy tlumiče, kdybychom je měli neobjely by sme na te motorce ani kolo. asi ptaaaaaak
18.10.2014 23:02 MXrider
to cehoun: Ty dopady bych asi tolik nehrotil, ty jeho tlumiče to poberou :-) se seriovyma by nemel sanci. uz tu o tom byl clanek :-)
18.10.2014 11:06 Matt
Tak to Tonda nedá tohle.
17.10.2014 22:47 cehun
tak nevím,není to video nějaké zrychlené?Letí tam takovou palici,že 222 po shlédnutí tohoto videa vrací snad licenci i očkovací průkaz.....přelétavá dopady..opírá se o stěny..normální smrtelník už by asi "nebyl"
17.10.2014 21:34 David
Vypadá to na písek:-) Já bych mu přál, aby byl mistr světa, ale zároveň doufám, mu "naši" naloží (aspoň občas)
17.10.2014 21:25 David
Chtělo by to zjistit plán testů a vyrazit na obhlídku:-)
17.10.2014 19:46 muhehe
jo no, tak to jo, nedavno mi jeden lulin :-) tvrdil to same jak nekde zrzek šmatle kolem jezera f emerice s prutem v ruce a chyta ryby :-) moje prdel uš vybrovala a citila že zrzek je na našem kontinentu a drti někde hlinu na trati mx gp, no vida a bylo to docela blízko, docela dost blizko, tak to se nedivim že to i moje řiť poznala že zrzek je tu davno a davno trenuje.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce