Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Už je to tady !!!! BUM !!

Red Bull SX čára- Oficiální závody v roce 2014 !!! 

 Věděl jsem to! Myslel jsem si to ! Doufal jsem v to ! Určitě se mnou souhlasíte, že když se rozjely videa z Red Bull SX čáry tak jsme to všichni hltali jako obézní soutěžící hltají knedlíky  na závodech v pojídání kynutých knedlíků J !!  Moc se mi to líbilo a myšlenka, že by tohle mohly být oficiální závody mě doslova nadchla. Věděl jsem,  že Red Bull musel mít plán a nyní již vím, co měli za lubem!? Red Bull Postavil tuto SX čáru, natočil videa a rozhodil je po internetu…potom se jenom čekalo jaká bude odezva. Zájem byl obrovský a nyní BUM,  máme tady oficiální zprávu, že v roku 2014 nejspíše po ukončení MX sezóny budou probíhat tyto závody a to  není všechno ! Tyto závody budou vysílány živě na stejném kanálu kde se vysílá AMA SX což znamená , že do dvou dnů bude tato skvělá šou na YouTube ! Co jiného si více přát ….. Podmínky, pravidla a ceny ještě nejsou známe ale vsadím se, že to bude stát za to !

.

.

Zde je krásné video v HD kvalitě kde uvidíte záběry, které jste ještě neviděli….Já vím, titulky tam ještě nejsou ale, když se tady vrátíte v pátek večer tak tohle video už titulky mít bude :-)…. Prostě vás mám rád, to je všechno :-)

.

Děkuji za vaší návštěvu a za Like na FB !  .... Mike-C-Fast.....

« zpět na přehled

Komentáře

05.12.2013 21:37 KarelN
Paráda
05.12.2013 21:04 luke
super video,uz se tesim na preklad

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce