Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Tým Rock Star Suzuki přechází na KTM !

Millsaps si bude muset zvykat na oranžovou ...

Davie Milssaps na své nové KTM, je spokojený nebo zklamaný ?

Tým Rock Star Suzuki má hezký počet jezdců kteří si v posledních pár letech nevedli vůbec špatně. Ve třídě 450 to byl Davie Millsaps který málem porazil Villopota v letošní sezóně SX. Ve třídě 250 to jsou Jason Anderson, Blake Wharton a Nico Izzi. Tento tým si údajně stěžoval na Suzuki a jejich tovární podporu co se týče žlutých strojů, proto se vedení týmu rozhodlo změnit značku. Chvíli se rozhodovali mezi KTM a Yamahou ale když jim KTM slíbila stejnou podporu jakou má tovární tým Rogera DeCostera RedBull KTM tak vše bylo jasné a tento tým podepsal s KTM tříletý kontrakt. Takže KTM spustila další bombu na Japonce co se týče amerického trhu a asi to nebude trvat dlouho a celý svět bude oranžový. I když Davie Milssaps prohlásil, že tuto změnu vítá tak si nemyslím že to je až tak pravda. V první polovině letošní SX sezóny jsme viděli jak skvěle mu jeho Suzuki seděla, nyní si bude muset zvyknout na evropský stroj na kterém ještě nikdy nejezdil. Pamatuji si, když Dungey přešel na KTM tak říkal že přejít z japonce na japonce není až tak velký rozdíl, ale přejít na evropskou KTM mu dalo pořádně zabrat. No, já doufám že Millsapsovi KTM sedne a že začne přesně tam kde skončil.

.

Tady to vypadá že mu to celkem jde...

« zpět na přehled

Komentáře

20.08.2013 08:05 mike
Tým Honda se Shortem neprodloužil smlouvu a proto Short muse hledat nový tým pro MX sezónu. Takže musel vzít co bylo aby měl práci... kluci to nemají jednoduché, kluků co mají talent přibývá ale nových týmů moc ne, takže to bude čím dál tím těžší sehnat dobrý týmový kontrakt..
19.08.2013 13:26 Mato
A short je prečo zase na KTM, ved začal na honde nie ?
18.08.2013 09:16 MIKE | email
Milsaps si v předposledním kole supekrosu zranil koleno a musel na operaci což mu zabránilo nastoupit na MX ! Velká škoda, ale Milsaps pojede už na Monster Energy Cup .
17.08.2013 00:54 Dinocradle
a prečo nejazdí Milsaps motocross

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce