Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Trey Canard ..Ready for St. Louis ?

 Vypadá to tak ale uvidíme.....

 Tak se nám to začíná zase zaplňovat, na Davie Milssaps a Chad Reed si budeme muset počkat až do sezóny MX ale Trey Canard to chce zkusit už tento víkend v St. Louis. Nevím zdali to ještě není trochu brzy a to hlavně pro jezdce, který má skvělou rychlost ale bohužel má na svém triku více úrazů než kdokoliv jiný. Naposled jsme viděli jak si to Canard rozdával s Barciou v Bercy SX a bylo se na co dívat ! Jak jsem řekl, Canard je střelec který podle mne pojede ve svém prvním závodě lépe než mnozí očekávají ale jenom se bojím aby to nebylo moc brzo. Video, které naleznete pod článkem je pouze pár týdnů staré, což mluví za vše…. Každopádně bych se vůbec nedivil kdyby si to Canardův tým na poslední chvíli rozmyslel, ale zatím to vypadá, že tohoto zrzka se smyslem pro humor uvidíme již tento víkend v St. Louis ….

.

.

V poslední větě jsem se zmínil o Canardovi a jeho smyslu pro humor. Zde jsem vyhrabal starší ale celkem povedené video z doby, kdy měl Canard ještě zakázano trénovat a očividně mu to lezlo na mozek :-) !!  

.
Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

26.03.2014 19:58 vafo | email
Super, uz sa tesim ako to tam trosku spestri :))

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce