Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Třetí kolo MXGP Brazílie

 aneb kdo bude mít červené pozadí ve třídě MX2 !?!?

.

 Třetí kolo MXGP je tady a tentokrát ve slunné, vlhké a velice vzdálené Brazílii. Asi budu muset opět odbočit a zeptat se: „ může mi někdo říct, proč se MXGP musí jezdit v tak vzdálených tropických oblastech které mají daleko od ekonomicky vyspělých zemí, které by pomohly popularizaci MXGP ve světě“ !? Možná na to máte jiný názor ale to cestování a změny klimatických podmínek, jídla a vody musí být ubíjející. Nemyslím si, že jezdci jsou tímto až tak nadšení ale to je jiné téma, nyní zpět k závodům. Všichni mluví, že Paulin měl velkou smůlu a Nagl nebo Dessale můžou být velkou konkurencí pro Antonio Máfia-sicília Cairoli …  Antonio Cairoli je na cestě ke svému osmému titulu a už jen samotné slovo“ osmém“ mluví samo za sebe . Takže, co se týče třídy MX1, Cairoli který má už po dvou kolech 16ti bodový náskok je king a pokud se nezraní, jako že Tony moc nepadá, tak na něho v této třídě nikdo nemá. To je bohužel fakt, který nám tak nějak bere adrenalin z této třídy ale bohužel nebo bohu dík, je to tak…  Samozřejmě za prvním místem se určitě budou odehrávat skvělé souboje které budou stát za shlédnutí.

.

Body ve třídě MX1

.

Max Anstie je můj tip na vítěze !

.

 Zlatým hřebem MXGP Brazílie však tentokrát bude třída MX2 ! Většina fanoušků přivítala fakt, že Herlings bude chybět jedno kolo velice pozitivně. Ne pro to, že by to Jeffrymu přáli, ale pro to, že každý ví, že tato situace vdechla nový život do srdcí mnoha jezdců v této třídě. Myslím, že život je slabé slovo. Třída MX2 bude v Brazílii v jednom ohni. Všichni chtějí být tím jezdcem, který po tak dlouhé době převezme Herlingsovi červené pozadí. Kdo to bude ?  Goldenhof ? Max Anstie !?!?  Ferrandis ? Fefbre ? Tonus ?  Bude to mazec a určitě dobrá podívaná…..

.

Body ve třídě MX2

.

.

.

Max Anstie aneb poslední trénink v Evropě před odletem do Brazílie....

.

Děkuji za váš čas ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

30.03.2014 20:48 martin
podle mě vyhraje Anstie
28.03.2014 22:01 Martin Plesník
Vyhraje Coldenhoff, má skvělou formu ;) :)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce