Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Tohle je celkem " cool"

aneb vyhraj přilbu podepsanou Pastranou....  Nebo od Stewarta !

 Tak tohle je opravdu „ COOL“  Red Bull je skvělý sponzor akčních sportů a když se do něčeho pustí tak to vždy myslí vážně. Red Bull SX Čára začíná být velice populární a každým dnem přibývá více a více MX fanoušků, kteří se na tento závod velice těší. Nyní se Red Bull spojil s MX hrou pro Android  Mad Skills Motocross 2 a vytvořil dva způsoby, jak se fanoušci mohou digitálně zapojit do těchto závodů a ti nejlepší dva vyhrají Stewartou a Musquiniovou přilbu značky Bell, speciálně vyrobenou pro tento závod. Jedná se o to, že se na této stránce: http://www.redbullmotormouth.com/  zaregistrujete s vaším účtem na FB a potom dle pokynů nahrajete své vlastní video ve kterém si vyberete video vašeho jezdce, který v roce 2013 závodil Red Bull SX čáru a pouze se svou pusou se budete snažit napodobit zvuk jeho motorky .

.

.

Váš hlas bude jediný doprovod u tohoto videa. Když spustíte nahrávání na tomto webu, tak se automaticky zapne vaše Web kamera a mikrofon. Vaše video se uloží a bude čekat až se na něho Stewart nebo Marvin podívají. (Pokud chcete vyhrát tak si budete muset vybrat Musquina nebo Stewarta. Po ukončení závodů, sám Stewart a Musquin vyberou video, které se jim bude líbit nejvíce a tito šťastlivci vyhrají jejich přilby ).

.

.

Druhá alternativa je skvělá hra Mad Skills Motocross 2, kde od 25.9. naleznete trať na které se bude Red Bull SX čára čtvrtého října závodit. Pokud budete mít na této trati nejlepší čas ( na světě J ) tak vyhrajete Red Bull Straight rhythm přilbu značky Bell podepsanou Travisem Pastranou !! wow how cool is that !?  

Takže se nestyďte a do toho ! Já svoje video nahraju zítra !!!

.

Ukázka jak to asi nemá vypadat :-)

.

Děkuji za návštěvu, a pokud budete potřebovat poradit jak na to, tak se zeptejte v komentářích a já rád pomůžu….

….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

26.09.2014 19:03 Kubík
Jen poznámka Mad Skill MX není pouze pro android ale i pro iOS

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce