Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Tisková konference + první trénink Anahaim 1- 2012 !!

V Californii je vždy horko ale teď to už začíná vařit !!

  Je to tak... v Californii to bublá a vře ! Ale né jenom tam ale ve všech AMA týmech které se připravují na první superkrosový závod který bude tuto sobotu což je již zítra v 19:00 Amerického californského času !! V této reportáži vidíte fotky z tiskové konference na kterou byla pozvána pětice jezdců . Pětice jezdců kteří mají na to aby vyhráli letošní AMA SX titul ! Já jsem se na tuhle konferenci díval a věřte že bych Vám neraději celý tento přenos nadaboval slovo po slově ale bohužel to zatím není reálné ( čím více návštěvníků tyto stránky budou mít tím lepší tyto stránky budou ,takže pokud máte kamaráda co jezdí prosím dejte jim vědět.. nic tím neskazíte ) .Takže to bylo trochu propagace a nyní zpátky k věci ! Na téhle konferenci padlo mnoho otázek ,některé formální a některé přímo na tělo .Někdo odpověděl diplomaticky a někdo tak jak to cítí !! 

Takže otázka která mne nejvíc zaujala přišla od paní reportérky sportovního časopisu a patřila všem pěti borcům sedícím za stolem ( James Stewart,Chad Reed,Ryan Villopoto,Ryan Dungey a Try Canard ) .otázka zněla takto : minulý rok když jste tady seděli tak jste byli velice uvolnění a samý úsměv !! Nyní však vypadáte velice vážně a napjatě a skoro nikdo se neusmívá ?!? Čím to je ? Čím je tento rok jiný ?
.....James Stewart :   Ano máte pravdu ..tento rok tu vládne docela nepřátelská a studená atmosféra !! Já sám jsem se chtěl vyhnout Reedovi a teď sedím vedle něho ( smích v celém sálu jenom Reed se nesměje )  ani nevím proč to tak je ?! Snad proto že minulý rok jsme všichni vyhráli a v určitou dobu jsme všichni cítili že Titul je na dosah. Asi jsme se všichni cítili jako by nám bylo ukradeno co nám nějakým spůsobem patřilo ( Villopoto se směje)  a tento rok jsme tu opět všichni a všichni si myslíme že tytul by měl být náš !! Pět rozdílných jezdců a každý je přesvěčen že Titul bude na konci sezóny jeho !! Bude to velice zajímavé a já se nemůžu dočkat když brány spadnou ...
.....Chad Reed ( přebírá mikrofón od Stewarta s kyselým výrazem na tváři a slovy ) " To je velice legrační a zajímavé že posadili zrovna nás dva vedle sebe (Stewart se směje) ale teď už končí všecky sračky( BullShit) a je čas do toho šlápnout !!! Můj tým udělal v minulém roce dost chyb nyní jsme se z nich poučili a jsme chytřejší a silnější než nikdy před tím !! Tento rok mám plnou podporu Tovární Hondy a motorka je přímo skvělá bude to velká změna (v rozhovoru s Rickym Carmichaelem  se RC4 zmínil že od Reeda očekává lepší starty myslím že tohle je ten důvod) Chtěl bych vyhrát aspoň pět závodů a stále být na pódiu( Villopoto a Stewart se usmívají ) takže uvidíme jaké to bude a to už zítra večer ..nemůžu se dočkat !!!
.....Ryan Villopoto : Jo máte pravdu tahle sezóna a hlavně tenhle první závod kolem sebe má strašnou spoustu žvástů a očekávání... už se nemůžu dočkat až se to odstartuje a všichni uvidíme jak na tom vlastně jsme !! Tato sezóna bude určitě těžší než ta předešlá o tom není pochyb ! Jak již bylo řečeno všichni to chceme stéjně ale vyhrát může pouze jeden ! Tento rok je mým gólem zopakovat mou minulou sezónu ( všichni se usmívají ..minulý rok Villopoto vyhrál SX i MX ) Stále pracuji se stejným trenérem a stejným tým jako minulý rok a pevně věřím že jsem připraven na stodeset procent !!
....Ryan Dungey  : Všichni už to vlastně řekli ..tento rok si všichni co tady jsme myslíme že je náš čas vyhrát Titul a určitě si všichni věříme že to můžem dokázat !! Věřím že tento rok nikdo nebude chybět na žádném závodě . Všichni budou na startu každý týde a všichni budou perfektně připraveni ! K vyhrání titulu tento rok nebude stačit pouze skončit na podiu ale vyhrývat závody ! Já jsem nad míru spokojený s mým novým týmem a mým novým strojem ! KTM zaznamenává veliké úspěchy v evropě a já si jsem jistý že to dokážem i tady v USA ! Kdo vyhraje tento rok bude prostě lepší než všichni ostatní !!
......Try Canard : Všichni už vlastně všechno řekl... jen bych chtěl připomenout pár jezdců kteří tady nejsou a které taky nemůžeme vyloučit ! Co třeba Kevin Winham , Jake Waimer, atd.atd.  Já si myslím že jsem v perfektní kondici a že mám na to abych mohl závodit tady s těmahle klukama ! Nemůžu říct jestli budu zítra na startovací bráně ( úraz) ale už se nemůžu dočkat jít závodit !!!
Tak tohle byla pouze jedna otázka kterou museli tihle piloti zodpovědět ale myslím si že to stačí aby jsme si udělali představu co se honí těmto borcům v hlavách a jak tato SX sezóna bude vypadat !!!!  Pokuď nechcete aby vám nic neuniklo zůstaňte naladěni na naší frekvenci www.Mxkings.com !!
Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 03:02 distance learning – sW22uS2Bf | email | web
I really couldn't ask for more from this article.
01.11.2014 03:01 distance learning – sW22uS2Bf | email | web
I really couldn't ask for more from this article.
01.11.2014 03:01 distance learning – sW22uS2Bf | email | web
I really couldn't ask for more from this article.
01.11.2014 00:00 cialis online – dzJIxdiz | email | web
Very valid, pithy, succinct, and on point. WD.
31.10.2014 18:03 degree online interior design – hLEPuR79 | email | web
Big help, big help. And superlative news of course.
31.10.2014 16:16 life insurance policy – Z7tTNZlu | email | web
Your post has lifted the level of debate
08.01.2012 01:13 MX63
Tak vidím že Mike už se zaíná bát. – “ jestli to udrží na dvou kolech !!! „ :))
07.01.2012 18:54 MIKE | email
:-) bude to určitě zajímavé ale stewart je king rychlosti a stylu a jestli to udrží na dvou kolech !!! Nikdo nemá šanci !!!
07.01.2012 17:08 Z-MAN
Už to vře , a ja nejak citím , že vyhraje RD5

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce