Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

 Všechny moc zdravím a nebojte se, neumřel jsem, jen jsem si musel vzít pár dnů nucené dovolené….. Dnes jsem objevil zajímavou novinku a to, že Jorge Zaragoza bude v roce 2015 závodit ve třídě MX2 na palubě Hondy Gariboldi Racing po boku jeho nového týmového kolegy Tima Gajsera, který to v minulé sezóně GP celkem hezky drtil. Zaragoza si ve třídě EMX 250 také nevedl špatně, takže tady máme skvělý tým, který po boku Kawasaki 250 a Jordiho Tixiera bude bojovat proti nadvládě KTM. Zaragoza si vyzkoušel jeho Hondu 250 poprvé minulý týden v Itálii na trati Mantova. Den před tímto prvním testování silně pršelo ale i tak si údajně Zaragoza na Hondě vedl velice dobře a prý byl s tímto novým strojem nadmíru spokojen. Nyní před sebou má velice iniciativní zimní přípravu, po které se spolu s Gajserem vydají do Qataru kde si porovnají své síly ne jenom s jezdci třídy MX2 ale také s jezdci třídy MXGP jelikož tyto dvě třídy pojedou ve Qataru dohromady. Nebylo by super, kdyby výsledky MXGP  Qatar byly: Villopoto, Paulin, Tomy Searle ...a ve třídě MX2: Tixier, Ferrandis, Herlings ? J….  To jen tak mimo mísu J. Zde je pár vět od samého Zaragozy:

„ CR 250 mi vyhovuje, protože se velmi snadno ovládá a za tu malou chvíli, co jsme jí testovali,  již mohu říct, že to je dobrá motorka. Opravdu jsem velmi spokojen. Věřím, že být v týmu Honda Gariboldi  pro mě bude velmi dobré, protože se tam mohu hodně zlepšit. Tento tým je velice profesionální a já věřím, že to je skvělá cesta jak začít mou profi kariéru ve třídě MX2.  Evropský mistrák je dobrý ale MXGP je absolutně jiná liga. Bude to pro mě velký skok a v mém prvním roku doufám, že budu v první desítce a v mém druhém roce ve třídě MX2 doufám, že budu v první pětce. Když jsem testoval na trati, tak to pro mne bylo trochu jiné, protože mě sledovala spousta techniků a po každé jízdě se mě ptali spoustu otázek. Mám v tom důvěru a věřím, že budou poslouchat můj názor a připraví pro mě co nejlepší motorku pro sezónu MX2 2015.“

Co k tomu dodat ? Tento tým se mi líbil už od doby, co najmuli jezdce Tim Gajser . Nyní mají dalšího skvělého talenta, který se určitě bude snažit aby nezůstal daleko za Gajserem..

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

23.10.2014 20:50 MIKE | email
Jo jo.... byl jsem stále v roce 2014. Kdy by na pódiu byly tři kawasaki... moje chyba... nechal jsem se unést zelenou.... asi bylo už hodně pozdě.
23.10.2014 09:30 Hanz 304
Co by na těch výsledcích mělo bejt jako super?Takle by to bylo asi nejhorší jak by mohlo!A tak to dopadne možná tak ve snu. :-)
23.10.2014 08:28 MAK166
Paulin pojede Hondu a Searle jede na KTM.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce