Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Roczen na RCH Suzuki v roce 2015 ..

 nyní již skoro na 99 %

.

Asi tak před dvěma měsíci jsem se v mé reportáži po Indy SX zmínil, že Keny jedná s týmem RCH Suzuki o kontraktu pro rok 2015, v té době se to zdálo ještě trochu divné, ale určitě to získalo pozornost nás všech.www.mxkings.com/aktuality-uvod/ 

Nyní jsem si četl vaše komentáře, které mě donutily napsat tuhle reportáž…  Jedná se to týmu RCH Suzuki a celé jejich situace s najímáním Tedesca  jako náhradníka, najmutí jezdce Weston Paick a vyhození Joshe Hilla. Vaše reakce jsou bystré, logické a svědčí o tom, že lidi, kteří začínají mít přehled stále přibývá J…. Takže to vypadá, že Tým RCH Suzuki bude mít v roce 2015 dva jezdce a to Ken Roczen a Broc Tickle. Weston Peick má smlouvu pouze na MX a nejsem si jistý, zdali by tento tým utáhnul hvězdu jako je Ken Roczen a další dva jezdce průměrného kalibru, ale vše je možné. Co se týká RC4, Cary Heart a týmu RCH, tak o peníze není opravdu nouze ! Dokonce jsem slyšel ( někde na MTV, jak manželka od Cary Heart roková zpěvačka Pink prohlásila, že se jí líbí, do čeho její manžel investuje a že by se ráda stala součástí jeho podnikání aby mohli být více spolu. V překladu to znamená milióny dolarů k dispozici týmu RCH..... K tomu přidáme peníze Rickyho Carmichaela s tovární podporou Suzuki a máme tady hromadu peněz s kterýma si zaplatíme kterého jezdce chceme a proč ne Kenyho, který stejně v poslední době nevypadá v KTM spokojený…. 

.

Myslím, že Keny nebude mít s tímto přestupem vůbec žádný problém :-)

.

.

Takže jak jsem přišel na těch 99 procent pravděpodobnosti, co se týká přestupu Roczena do Suzuki ? Racer X měl rozhovor s Dungeym, který se přiznal nebo přeřekl, že se těší až bude závodit na KTM model 2016. Když se zeptali to samé Kenyho tak z něho nic nevypadlo. Později jsem se doslechl na MXrádiu PulpMX.com, že pár důvěryhodných zdrojů potvrdilo přechod Kenyho na Suzuki…..  Takže si jen budeme muset počkat, jak to všechno dopadne…. Mi osobně ,se Keny na Suzuki bude určitě líbit !!

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

10.05.2014 22:26 vafo | email
Kenymu to urcite na Suze pristane, uz sa tesim ako to rozbali :)
10.05.2014 21:43 VencaM666 | email
Myslím že Kenyho u Ktm nahradí Wilson :0) Jinak mám z KN rozhodnutí radost a myslím že mu nejde jen o peníze
10.05.2014 18:17 KarelN
To bude! Ale ještě by mohly v RCH koupit někoho do 250 :) a taky bude celkem zajimavy kdo nahradi kenyho v ktm :D
10.05.2014 16:19 KupcMa
luxus !! :D kenny na suze 2010 vypadal krutě !! :D to bude mazec :)
10.05.2014 15:11 DHziza
Někde jsem četl článek o tom, kde rozebírají možnosti přechodu Roczena a byla tam zmíněna jedna podstatná věc a to RED BULL. Takže asi opravdu je možný, že nám Ken zmizí k RCH, protože to je logicky asi jediný možný tým, kde redbull nekoliduje s Rockstar a Monster.. Jo a taky má rád Pink, podle instagram účtu...Takže o důvod víc se těšit na další sezonu :))... Jinak perfektní články, velký kus práce :)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce