Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

RedBull Give Me Five -výsledky + pár drbů...

 Chad Reed má problémy, Davie Millsaps ......

.

 I když tento závod pořádaný RedBullem byl tak trochu přehlížen všemi médii tak já si myslím, že za zmínku to stojí. Jediné stránky na kterých jsem se o tomto závodu něco dozvěděl byly ve španělštině kterou, však výborně ovládám takže to nebyl problém… ( samozřejmě že jsem použil Google překládač J ) Důvodem proč je tento závod tak trochu nerespektován je možná fakt, že všem jezdcům Týmu Red Bull KTM bylo nařízeno že musí závodit což se mnohým jezdcům moc nelíbilo a hlavně Tonymu Cairolimu který neměl problém tento fakt sdělit reportérům již po motokrose národů. Taky věřím faktu, že Tým USA měl toho cestování až dost a určitě by si raději užili volna než cestovat do Madridu. Je to celkem škoda protože tenhle závod byl určitě zajímavý. Takže ve zkratce napsáno, tento závod vyhrál Ryan Dungey, druhý byl Tony Cairoli a třetí Marvin Musquin. Ve třídě 85 vyhrál klučina jménem Jorge Prado.  Ryan Dungey který je nyní šťastnějším mužem po té, co v Barcelóně požádal svou dlouholetou přítelkyni  Lindsay o ruku a ona řekla ano! Nechci z MXkings dělat úleťácké noviny jako je třeba Blesk ale když už drby tak drby ne ? Takže Ryan Dungey si z Madridu odvezl výhru ve výši pěti tisíc euro což si myslím není špatné kapesné na výlet do Španělska nebo na pokrytí zásnubního prstýnku. Zde je pár fotek, kde můžete vidět jak si tento pár užíval španělska.

.

.

Určitě jste se všichni setkali nebo slyšeli o situacích kdy místní obyvatelé nebo chataři sepisovali petice o nadměrném hluku pocházejícímu z místních motokrosových tratí. Taky jsme si vždy říkali, že třeba v Americe to takové nemají protože tamní občané jsou benevolentnější. Myslím, že jeden člověk žijící na Floridě by s vámi absolutně nesouhlasil.  Chad Reed si zakoupil rozlehlé pozemky na Floridě, kde si postavil dvě motokrosové a jednu superkrosovou trať. Za malou chvíli přibyla asfaltová trať na motorové minikáry. Reedovi sousedé se již dva roky pokoušejí Reeda vystrnadit ale moc se jim nedařilo. Nyní se situace trochu změnila a to v Reeduv neprospěch. Floridský soud zakázal Reedovi veškeré aktivity na jeho pozemcích a to až do finálního soudu což Reedovi velice zkomplikovalo přípravy na SX sezónu 2014. Floridské noviny Tampa Bay Times zveřejnily  článek v kterém se právník zastupující  žalující Charles Burr o Reedovi zmínil těmito slovy, cituji: „ Reed je velice Arogantní nestyda který chronicky porušuje a nerespektuje zákony našeho státu“  tvrdá to slova, no uvidíme, jak tahle tahanice dopadne.

.

.

Další informací není drb ale fakt, který se týka Davie Millsapse který si při tréninku na jeho nové KTM 450 zlomil několik kostí v chodidle. Nyní má za sebou již jeden týden čtyřtýdenní léčebné kůry po které by měl začít opět trénovat. Takže k mé velké lítosti neuvidíme Millsapse na Monster Cupu ale tento úraz by neměl ohrozit jeho účast v SX sezóně 2014. Další ještě ne potvrzenou zprávou je, že James Stewart se zúčastní Monster Cupu což je vždy dobré vědět.

.

 

.

Red Bull závod Give Me Five

Viděli jste už někdo širší trať ? Já teda ne....

.

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast.....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce