Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Poslední kolo AMA SX Las Vegas..animovaná mapa tratě !

 Aneb co můžeme čekat !!

 Takže to je skoro za námi ! Ale ještě máme jeden velký závod pře námi :-)   Ano Las Vegas !! I když je Titul v rukou Villopota , Barcia a Eli Tomac ..tak pohár z Las Vegas se stále dává na tu nejvyšší poličku hned vedle trofeje z SX Daytona !! Výhrát poslední SX v las Vegas je pro každého velice důležitý ..je to taková tečka za sezónou pro něko více a pro někoho méně úspěšnou . Ve třídě 450 to bude zajímavé a to z toho důvodu že KTM ještě nikdy nevyhrála SX v Las Vegas !! Počet vyhraných závodú na značce Yanaha 8 , Honda 6 , Kawasaki  5 a Suzuki 2 !! KTM ?? Ještě ani jeden ! Takže to je na RD5 ve třídě 450 a Roczen nebo Musquin ve třídě 250..vlastně ještě mladý Stewart jede na KTM ale to asi né :-)    Největší souboj však můžeme očekávat mezi držitely titulů ve třídách East 250 a West 250 kterými jsou Justin Barcia a Eli Tomac !! Oba dva obdrželi titul v jejich třídě ale kdo je lepší to je otázka kterou si klade každý fanoušek tohoto sportu ! Odpověď na tuto otázku nikdo neví a proto si musíme počkat na tuto sobotu kde se všechno rozhodne v Las Vegas !! Samozřejmě držím palce Roczenovi !!  Ale tento poslední závod ve třídě 250 East+West bude tak našlapaný talenty že každý v první desítce bude mít šanci na první místo !! Takže uvidíme !!

Tento závod bude v přímém přenosu takže si myslím že video bude dostupné již v neděli a samozřejmě ho najdete zde na MXkings !!

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce