Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

9.11.2014 Up Date

Tak vás opět všechny zdravím. Pokud jste měli to štěstí a dostali se na stránky, tak vám děkuji za návštěvu a trpělivost. Veškeré opravy, úpravy a uvedení stránek do pefektně funkčního a hlavně bezpečného stavu je velice pomalé a hlavně nákladné. Jak jsem již napsal, tak stránky byly napadeny robotem, který přišel, odešel a zanechal za sebou minové pole, kterého se stále zbavujeme. Momentálně přesouváme celý web i doménu na nový, lepší, rychlejší a bezpečnější server, tohle by se mělo stát v pomdělí a úterý. Po té se musí opravit dabáze stránek a vše by mělo být v pořádku i komentáře. Doufám, že MXkings budou zpět v akci na SX Bercy ! Všem vám moc děkuji, že jste se na nás ještě nevykašlali a slibuji vám, že když budeme zpět tak to bude stát za to ! 

Děkuji ....Mike-C-Fast....

PS: Zpráva pro toho kdo stojí za tímto útokem: ....pouze marná snaha zastavit něco, co zastavit nejde !

Všechny vás znovu opět zdravím a je mi opravdu líto, že z tohoto důvodu. Stránky a celý jejich systém byl napadený velice inteligentním spemový robotem, který je nový, lepší, chytřejší a velice agresivní. Tento robot se nedá zničit a proto se musí obnovit ( znovu vyrobit) celý systém na kterém stránky pracují. Zatím se to projeví tak, že někdy vše pracuje jak má ale někdy se na stránky vůbec nedostanete nebo jejich načtení trvá příliš dlouho a to proto, že tento robot atakuje stránky v různých časových vlnách. Oprava tohoto problému je velice finančně náročná a proto vás všechny prosím o trpělivost a doufám, že vás neztratíme.

PS: nejde o virus, takže se nemusíte bát o vaše data když se za náma příjdete podívat.

 Děkuji za návštěvu    ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce