Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Oficiální prohlášení Osička MX Teamu 2014

 

.

Za nedlouho se začne nová sezóna - pro nás nové výzvy, nové spolupráce a hlavně nové cíle, o které budeme společně bojovat po celý rok. Zatím co jsme vedli dlouhé debaty o tom, v jakém složení si letošní sezónu představujeme, běhaly po různých webech neoficiální prohlášení, které byly většinou daleko od pravdy. Dost už jsme Vás napínali a rádi bychom Vám přiblížili naši představu o tom, jak to bude v Osička - Pfeil teamu letos probíhat.

Filip Neugebauer a Šimon Jošt. Tyto dvě jména budou v roce 2014 reprezentovat náš team. Z určitých důvodů jsme se rozhodli, aby složení našeho teamu vypadalo přesně takhle. Oba jezdci mají velké úspěchy za sebou a obrovské naděje a šance před sebou, to společně s jejich charakterem vytváří pro náš team podhoubí pro úspěch, upřimnou komunikaci a důvěru. 

Jak už víte, na naších webovkách jsme zveřejnili profily jezdců, které budeme letos podporovat. Budou to jezdci z Monster Energy Kawasaki Elf Pfeil Teamu, a to konkrétně Boris Maillard, Sulivan Jaulin, Dominique Thury, Daniel Siegl, Kevin Wouts, Maria Franke, Jorge Zaragoza a Carlos Fernandez Macanas. Po dlouholeté zkušenosti jsme se tak tradičně rozhodli pokračovat ve spolupráci s tímto teamem,protože nás nespojují jen sny a touha závodit, ale zažili jsme spolu fenomenální chvíle, které se zapsaly do historie Osička MX Teamu a to hlavní - nejsme jen team, jsme už svým způsobem jedna rodina. 

Z českých jezdců support Osička MX Teamu v letošní sezóně dostane jen Honza Vondrášek, do kterého vkládáme naděje, věříme mu a budeme ho podporovat v jeho snech.

Prioritou v roce 2014 je pro nás seriál Adac MX Masters a DM OPEN. Ve volných termínech se zúčastníme českého šampionátu, ale přesné termíny a sestavu, ve které chceme tyto závody odjet, nebudeme prozatím zveřejňovat. Šimon Jošt se zúčastní kompletního seriálu Adac MX Youngster Cupu a vybraných závodůMistrovství SK a ČR. Zakotvíme v depu i dál a odjedeme i několik závodů Mistrovství Světa. A rozhodně si nenecháme ujít nejdůležitější závod u nás doma - Mezinárodní mistrovství ČR motokrosových družstev.

Nový začátek, síla bojovat, pokora a potom přijde pohoda! Chceme Vám být blíž, proto máte možnost být s námi celý rok prostřednictvím instagramu jezdců, naší facebook fan page a webu. Vážíme si Vaší podpory, jsme přesvědčení o tom, že co vyšleme, se nám jako bumerang vrátí zpět, a proto energii, kterou nám dáváte - Vám vracíme v dvojité porci, čeká vás vlna dalších soutěží a zážitků, které jste si vysnili a pomalu se snažíme je Vám splnit.

Osička MX Team

 

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce