Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Nové boty pro Stewarta

 aneb ach ten Google překladač

.

 Společnost Nike přestala vyrábět boty pro motocross, a to je důvodem, proč má James Stewart nové a kvalitní boty značky Gearne,  aneb ach ten Google překladač.  Nejsem člověk, který by úmyslně vrhal negativní stín na svou konkurenci, ale nelíbí se mi, když lidé s nedostatečnou znalostí anglického jazyka překládají články, v kterých se pak vy nedočtete informaci, kterou chtěl původní redaktor článku zveřejnit.

Stewart se k tomuto novému kontraktu vyjádřil velice pozitivně a mimo jiné se v originále zmínil : „ I tested every boot out there and I honestly liked the SG-12 the best“.  Což neznamená: „Zkoušel jsem od nich snad všechny boty a upřímně, model SG-12 mi vyhovuje nejvíc“  ale: „ Vyzkoušel jsem ( otestoval) všechny dostupné značky a upřímně, model SG-12 mi vyhovuje nejvíc“  …. Tohle je celkem velký rozdíl. Stewart si vyzkoušel všechny značky všech dostupných bot a ne pouze všechny modely značky Gearne, což je pro nás spotřebitelé celkem důležitá informace….. ale pokud by měl někdo zájem, tak ve městě Frýdek-Místek poskytuji lekce anglického jazyka J

…… a to je rozdíl mezi Google překladač a Mike-C-Fast

Děkuji za návštěvu !

« zpět na přehled

Komentáře

03.01.2014 12:19 Twitch
greenmonster450: to iste som chcel aj ja napísat :) takyto strelci si neobuju niečo včom by sa necitili pohodlne
03.01.2014 12:19 Twitch
greenmonster450: to iste som chcel aj ja napísat :) takyto strelci si neobuju niečo včom by sa necitili pohodlne
02.01.2014 17:52 greenmonster450
Urtčitě to je o penězích ale taky si nemyslím, že by Stewart jezdil v botech které mu nesedí.. Věřím, že Fox nebo Alpine star by mu zaplatili taky hodně peněz.... Další věc je ta, že Stewart není jezdec který by měl o peníze nouzi.... :-)
02.01.2014 16:52 KarelN
Dungey už na monster energy capu jel boty FOX
02.01.2014 16:34 Mara
Dungey pojede jaky boty kdyz jel taky NIKE? nevis? diky
02.01.2014 14:54 MAK 166
Chybně přeložený článek jsem u konkurence četl a hned se mi to nezdálo.Protože skoro všichni výrobci dělají pouze jeden TOP model.Ty roky v Americe jsou vidět.
02.01.2014 13:58 David
Ve skutečnosti to bylo možná takhle: Gaerne brnkli Bubbovi a řekli: dáme ti tolik a tolik, když pojedeš naše botky. No a pro obyčejný lid se to prezentuje tak, že Bubba vyzkoušel VŠECHNY boty na trhu a nejlepší pro něj jsou Gaerne.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce