Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

MXGP druhé kolo je za námi

 aneb Cairoli drtič snů ! 

 Čím horší povrch….. Čím více rozbitá a složitá trať, tím je Tony Cairoli lepší a rychlejší!! Oteklý kotník nebo ne, tentokrát náš sicilský střelec  v Thailandu všem ukázal kdo je Big Boss ! Horko, které překročilo hranici 40 stupňů působilo negativně jak na jezdce tak na jejich motorky a kdyby nebylo 50 000 tisíc litrů vody, kterou byla trať celý den zavlažována tak byste díky prachu neviděli ani na metr. Cairoli tentokrát opravdu zabodoval a všem naznačil, že pokud chtějí v této třídě titul, tak si musí počkat, až to on sám pověsí na hřebík. Ano přesně tohle si já myslím! Dokud bude Cairoli závodit a nezraní se, tak titul bude vždy jeho! Jinak řečeno, v mých očích je Antonio Cairoli Evropský Ricky Carmichael.

.

Sicilský rychlík je zpět !!

.

 V druhém motu tohoto GP se Cairoli dostal do vedení až na začátku 13tého kola ale už na jeho konci měl náskok tří vteřin na Desalle. Když závod skončil 18tým kolem,  Cairoli měl už náskok  11 vteřin, v jednom kole byl dokonce o 4 vteřiny rychlejší než Desalle, který byl na druhém místě. Jak deprimující tohle musí být pro všechny jezdce, kteří by jednou taky chtěli vyhrát titul MXGP !? Od Paulina jsem čekal více, ale v prvním motu měl špatný start a v druhé jízdě mu díky velkému horku dělala problémy jeho motorka. Tomy Searle se vysekal na velkém trojáku a zlomil si zápěstí. Tento úraz také doprovázel slabší otřes mozku. Ostatní kluci měli plné ruce práce se špatnými starty nebo s Thailandským super horkým a vlhkým počasím. Jediný jezdec, který neměl s ničím problém !? Antonio Cairoli J. Smutná zpráva pro Paulina je ta, že se mu to červené pozadí na jeho Kawasaki moc dlouho neudrželo a nyní se vrací tam, kde patří a to je KTM 350 s číslem 222 J !Na konec nesmím zapomenout pochválit jezdce jménem Jerremy Van Horebbeck, který na své nové Yamaze a v novém týmu zaznamenal úžasné třetí místo ! Už se nemůžu dočkat až Herlings přestoupí do MX1 ! Myslíte si, že bude rychlejší než Cairoli ?!  Pochybuji …..

 .

Max Anstie má jeden cíl a jednu touhu a to pojezdit Herlingse což asi nebude jednoduché...

.

Ve třídě MX2 se nám to také opět vrací do starých kolejí ! Herlings vyhrál obě jízdy, ale v obou dvou se musel dostat kolem Max Anstie, který ho v obou závodech držel za sebou skoro polovinu závodu. Když však kolem něho Herlings našel cestu, tak to netrvalo dlouho a Herlings zmizel Anstiemu z očí a vyhrál závod s náskokem osmi vteřin. No, myslím si, že Max Anstie si už bude dávat pozor, co řekne, když se ho zeptají na Jeffrey Herling . Ferrandis se umístil na celkovém čtvrtém místě což není špatné, ale čekal jsem více….. 

.

.

Drží Ferrandis v ruce řidítka nebo skleničku vína s decentně zvednutým malíčkem :-) ? 

.

Clemente Desalle se snažil ale marně ! Tony mu dal 14 a 11 vteřin .....

.

Škoda, mohlo mu to červené pozadí vydržet déle...

.

 Herlings  is Back !

Paulinovi se start moc nepovedl....

.

                                                Výsledky třídy MX2

.

MX1 Moto 1

.

MX2 Moto 2

.

MX2 Celkové umístění

.

MX2 Body

.

                          Výsledky Třídy  MXGP  MX 1

.

MX 1 Moto 1

.

MX1 Moto 2

.

MX 1 Celkové umístění

.

MX1 Body

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

10.03.2014 20:06 Hanz 304
Přesně tak!Na Tonyho nemá nikdo!!!
10.03.2014 08:13 Marek | email
Nevíte někdo proč jede Anstie na 13 ?

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce