Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

MX Trénink Branky part 2

 aneb jezdilo se až dokud nedošlo palivo! :)

Fotografie naleznete v naší sekci " FOTO" 

.

.

 Ahoj všichni, sice trochu se zpožděním, přesto se hlásím se svými fotkami z tréninku v Brankách (8. března). Bohužel, začal mi dost stávkovat foťák a já absolutně netuším čím to je…jestli objektivy či fotoaparátem samotným…fakt nevím, ale víc jak polovina fotek jsou kvůli problémům s ostřením mazanice (samozřejmě ne ty, co jsem vybral do galerky) a já fakt nevím proč…proto teď zkouším, co se dá, makám a snažím se přijít na to, co je špatně, ostatně dnes jsem byl fotit zase.

.

.

Říkáte si, tak proč to nesvěříš specialistům? Rád bych, ovšem příští týden odjíždím na závody do Holandska a za týden Vám nikdo ani foťák pomalu nikam nepošle…takže to budu řešit až po návratu z Holandska, snad to do té doby aspoň jakž takž půjde, protože jsem si tam chtěl udělat pořádnou reklamu a tak mě to strašně moc mrzí. No, nebudu Vás dále zatěžovat svými problémy, na trati jsem byl opět se svým kamarádem Filipem Kohoutkem a tak jsem si užíval nejen focení, ale taky pokec s člověkem, který MX rozumí. Jelikož to byl vlastně první jarní víkendový trénink, navíc krásné slunečné počasí, tak se na trati objevili i hobíci, co nevyjeli celou zimu a dohromady mohlo na tréninku být něco přes 20 jezdců, což je nezvykle moc. Dost se prášilo, ale i tak na fyzičku to na rozbité trati byl dobrý trénink. Ještě na závěr přihodím jednu úsměvnou příhodu. Filip první dvě jízdy jen těžko vydržel 20 minut, poté měl totálně ztvrdlé ruce a nemohl s nimi ani moc hýbat :D.
Poslední tréninková jízda ho však chytla natolik, že i když mu kamarádi ukazovali, že je na trati již 25 minut, tak stále nepřestával polevovat na tempu, ba naopak. A jezdil…a jezdil…pak jsem jej na chvíli ztratil z dohledu a neviděl…rychle jsem se zvedl a utíkal dolů k nejvzdálenější části tratě, protože je tam rozbitý sjezd na brzdy…no a Filip tam byl, naštěstí stál vedle motorky a usmíval se, z čeho jsem pochopil, že mu po více než 40-ti minutách jízdy došel benzín :).

.

.

Na závěr opět přihazuji galerku se „surovými fotkami“ a kdo z Vás by chtěl některou z fotek v plném rozlišení s podpisem Martin Plesník MX Kings, tak je to za 25 Kč/ks, úplně čistá fotka 100 Kč/ks ... samozřejmě kvalitně upravená, ořezaná a v plném rozlišení (4928 x XY), takže tady to máte

:https://picasaweb.google.com/118092733085147675234/932014MXTrainingBranky

.

Fotografie naleznete v naší sekci " FOTO"  www.mxkings.com/foto/

.

Děkuji za návštěvu ....Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

12.03.2014 23:17 Martin Plesník
Ale to víš že rozumíš ;) Ve světě máš furt mnohem lepší přehled než já a vždycky pokecáme dobře o všem ;)
12.03.2014 22:30 Filip Kohoutek
no Martine to že mx rozumím sou moc silná slova teda :P:D haha...snažím se být v obraze akorát :D :)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce