Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

MX Trénink Branky...

 aneb z nudy zábava jak má být

Celou galerii ve větší velikosti nalezbete v sekci: "FOTO"

.

.

 Ahojte všichni MX Kingsáci, doufal jsem v klidný víkend, ovšem včera jsem se dozvěděl, že se zahajují tréninky na trati v Brankách, kde také bydlím (i když k trati to mám asi 2km). Říkal jsem si, že tam stejně asi nebude moc co fotit a takhle, tak jsem si v klidu seděl doma a poslouchal zvuk motorek. Pak mě ale někdo totálně vytočil a já se potřeboval odreagovat…a pro mě je největší relax jít nahoru na trať a fotit, to je to, co můj život naplňuje, asi tak jako Vás všechny, co to čtete, protože MX Kings je dle mého server pro opravdové milovníky motokrosu. :) 

.

.
No co si budeme povídat, trať mě poměrně zklamala…protože jsem po zimě čekal, že bude krásně srovnaná a nachystaná, opak byl pravdou, ale aspoň se na tom dala natrénovat fyzička no. Na trati jezdilo několik málo hobíků, ale ta vůně benzínu mi šíleně chyběla, tak mi to stačilo ke štěstí!
Zhruba po půl hodince jsem narazil na Filipa Kohoutka a Standu Kůru a ti to začali posouvat trošičku dále, a tak mě to zase bavilo, obzvlášť když jsem si s klukama vždy v klidu pokecal v depu a prostě pohoda jak na MX, co si budeme povídat! :)
.

.
A tak jsme vykecávali a kluci jezdili, až byla rázem tma a skoro nic nebylo vidět, ale na to jsem se těšil nejvíc, protože již posledně jsem si zkusil pár fotek s bleskem a mělo to své kouzlo, tak jsem něco nacvakal, vykecávali jsme se ještě o amě a mx gp a kluci byli tak hodní, že mě hodili skoro až domů, takže to byl další cool den, jedinou kaňkou bylo to, že mi od konce prosince blbne objektiv a bohužel po včerejším tréninku jsem jej musel zaslat k reklamaci, protože se to již nedalo vydržet…většina fotek byla mázlá a to ne mojí vinou, prostě neostřil, fakt nevím co s tím, ale výběr fotek je myslím docela dobrý.

.

.

.

PS: Na odkazu níže Vám vysvětlím jednu novinku, kterou jsem zavedl od roku 2014. Protože ten či onen rider se nenašel v albu a žádal o fotku, pak jsem kvůli němu projížděl celé album apod., rozhodl jsem se všechny použitelné fotky vždy nahrát na google, v případě zájmu mě kontaktujte, já Vám fotku upravím a zašlu v plném rozlišení za 25Kč (rozměry 4888xXY), což znamená kvalita i na plakát apod., v případě čisté fotky (bez mého jména) 100Kč na kus, v případě zájmu o více fotek je možná sleva.

.

Odkaz: picasaweb.google.com/118092733085147675234/132014MXTrainingBranky

.

www.facebook.com/martinplesnikmxphotographer

.

Celou fotogalerii naleznete v sekci: "FOTO"

.

Děkuji za návštěvu  Martin Plesník

.


PS: Jako vždy je moje práce umístit Martinové příspěvky na stránky MXkings.com.... jen jsem chtěl podotknout fakt, že si myslím, že tyto fotografie jsou více než dobré a určitě nebyly zhotoveny z důvodu výdělku ale z lásky k focení a z lásky k tomuto sportu. Stránky MXkings miluji jako svůj život a z toho důvodu bych tady nedal nic, co by si nezasloužilo vaší pozornost. Taky si zde dovolím umístit Martinové FB stránky a pokud se chystáte na nějakou MX akci a potřebujete Fotografa tak Martin je kluk který vás určitě nezklame. Martina si najmul na focení i jeden z nejlepších týmu v ČR což je bezkonkurenčně Osička MX tým, což si myslím svědčí za vše. Tohle jsem se rozhodl napsat ne ani jako pomoc Martinovi ale jako odpověď některým kritikům Martinové práce, kteří se snaží jeho práci poskvrnit .....

Děkuji za váš čas ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce