Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

MX GP Itálie shrnutí+slova MX2

 Co se vlastně stalo. aneb Herlings a Searle na ostří nože !! 

  Jezdec týmu RedBull KTM Factory Racing Jefrrey Herlings vyhrál obě dvě jízdy ale vůbec to neměl jednoduché ..V prvním motu byl Herlings schopný zůstat v čele závodu od startu do cíle ale v druhé jízdě se Herlings srazil s jeho soupeřem na zelené mašině Tommy Searle a zanedlouho zjistil že má mírně skřivené přední kolo a totálně nefunkční přední brzdu !!! I s takto hendykepovanou motorkou se Herlings probojoval z jedenáctého na první místo a vyhrát i tohle moto !!!!! Tomy Searle je podle mého druhý největší kandidát na titul  ve třídě MX2 !! Bohužel ve Fermo Itálie mu štěstí rozhodně nepřálo , v první jízdě se vysekal hned po startu a technický stav jeho Kawasaki 250f mu nedovolil dokončit tuto první jízdu !! V druhé jízdě se srazili s Herlingsem a Tommy Searle musel bojovat o pozice až z posledního místa ..i tak se Tommy byl schopen probojovat až na druhou pozici !!  Po skončení závodu se Tommy Searle okamžitě hnal za Herlingsem a málem došlo k ráznému výměně názorů !!! Po tomhle závodu mezi Herlingsem a Searlem asi není moc velké přátelství !!

Druhé celkové místo patřilo mladému američanovi jménem Michael Laib který jezdí pro Monster Energy Yamaha tým . Laib nám předvedl ůžasnou jízdu když se v prvním motu probojoval z patnáctého místa až na třetí pozici . V druhé jízdě se Laib držel v čele závodu až do posledních třech kol kde ho předjel Herlings a potom Searle ....Michael Laib se nám přiznal že jeho budoucnost jako pro MX jezdec není stále rozhodnutá ! ( pouze dočasný kontrakt s jeho týmem )

Další jezdec týmu RedBull KTM Van Horebeek zaznamenal jeho první pódium této sezóny a to s druhým místem v první jízdě a se čtvrtým místem v jízdě druhé !  V prvním motu neměl Horebeek problémy ale v druhé jízdě se Horebeek vysekal a dost silně se praštil do hlavy... i tak dojel jízdu na čtvrtém místě ale stěžoval si na velkou bolest hlavy !! tento mladý Belgičan je nyní na druhé pozici v celkovém bodovém hodnocení !! 

Takže to je zatím vše a za dva týdny se budeme těšit na MX GP Mexico !! V Mexicu se ukáže kdo může jet 35 minut plus dvě kola v čtyřicetistupňovém vedru !!!

Celkové bodové hodnocení 

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce