Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

MX GP Francie

 aneb Gumový Herlings !

 MX GP ve francii začalo sobotní kvalifikací kterou ve třídě MX1 vyhrál bez problémů Tony Cairoli a ve třídě MX2 to byl Dean Ferris který vyhrál kvalifikační závod. Ptáte se kde byl Jeffrey Herlings ? Určitě by tuto kvalifikaci vyhrál kdyby nebylo hrůzostrašného pádu který by 99 procent jezdců poslal do nemocnice ale ne Herlingse, pokud tento kluk nemá kosti z gumy tak nenacházím jiné vysvětlení .

Herligsův pád 

Ale to není všechno,i  po takovémto pádu měl Herlings na to aby vyhrál celkové první místo ve Francii s výsledkem 1-1 ! Nevím jestli to bylo zraněním nebo tím že francouzští jezdci měli úžasnou a hlasitou podporu jejich fanoušků ale Jeffrey Herlings to tentokrát neměl vůbec jednoduché. I když měl Herlings v první rozjížďce holeshot tak Ferrandis byl rozhodnutý že tentokrát nenechá Herlingse ujet a tak se taky stalo. Za doprovodů divokého fandění se Ferrandis dostal těsně za Herlingse který dnes nevypadal jako Herlings na kterého jsme zvyklí,  nejspíš za to mohl jeho sobotní hrůzostrašný pád po kterém Herlings musí být sama modřina a ne jenom to. I když Ferradnis dělal co mohl Herlings byl schopen odpovědět na jeho tlak a ke konci závodu si vytvořil tři vteřiny náskok a tímto vyhrál tuto první jízdu. Druhé místo patřilo Dylen Ferrandis a pódium uzavřel Coldenhoff. V druhé rozjížďce to Herlings opět neměl jednoduché, všichni věděli že Herlings je pravděpodobně  ovlivněný jeho pádem a tak jako žraloci v moři cítí krev a vrhnou se po kořisti tak i závodní pole ve třídě MX2 cítilo Herligsovou krev. Tentokrát Herlings neměl dobrý start a bojoval na čtvrtém místě,  zatímco Dean Feris urval holeshot . V devátém kole se Herlings dostal do čela závodního pole ale nebyl sám, za jeho zády byli dva Francouzi a to Ferrandis a Charlier. Herlings vyhrál tuto druhou rozjížďku pouze jednu vteřinu před  Ferrandisem . Charlier dojel na třetím místě.

MX1

Ve třídě MX 1 to byl Toni Caiorli kdo urval Holeshot, na druhém místě vystartoval  Van Horrebek a těsně za ním Gautier Paulin.  Clement Desalle byl hned po startu na čtvrté pozici z které si byl schopen vybojovat třetí  místo. Netrvalo to dlouho a za divokého povzbuzovaní hrdých Francouzů se Paulin rychle dostal na druhé místo a začal vyvíjet tlak na Cairoliho který se při jednom z výjezdu dopustil chyby a tím uvolnil první pozici hladovému Paulinovi který vyhrál tuto první rozjížďku. Cairoli dojel druhý a Dessale uzavřel pódium.  V druhém motu si Cairoli byl vědom že pokud chce celkové první místo tak musí vyhrát, nebo dojet na pozici před Paulinem a podle toho taky vypadala jeho jízda. Tony urval holeshot a opět všem ukázal kdo je šampiónem v této sérii když vyhrál tento závod s dvanácti vteřinovým náskokem na druhé místo na kterém dojel  Clement Desalle. Tommy Searle uzavřel pódium a Paulin který vystartoval na osmé pozici, dojel na čtvrtém místě.

Celkové umístění třídy MX1

 

Bodové hodnocení třídy MX1

 Celkové umístění třídy MX2

Bodové hodnocení třídy MX2

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast......

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce