Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

MX GP Belgie ...Tony cairoli 1-1 , Tommy Searle 2-1

 třída MX1- druhé místo Desale třetí Pourcel

Třída MX2-Druhé místo Herlings třetí Van Horebbek 

 

V tomto osmém MX GP si Tony Cairoli na nic nehrál a byl rozhodnutý pro absolutně žádné kompromisy ! Náš mafián ze Sicílie nasadil tempo a rychlost na kterou v tomto kole prostě nikdo neměl a dominantně vyhrál obě dvě mota které ukončil super whipem při proskoku cílovou vlajkou a se zvednutým prstem všem řekl „ Tady jsem BOSS Já !!  „

V první jízdě se Cairoli ocitl v čele závodu hned po první zatáčce a potom už ho nikdo neviděl i když Kevin Srijbos KTM UK se znažil prvních pár kol udržet tempo s našim šampiónem ale po dvou kolech to vzdal když se mu číslo 222 ztratilo z očí !!   Pauiln a Desalle se ke konci závodu dostali před Srijbose a tímto si získali druhé a třetí místo ….Strijbos dojel na čtvrtém místě a první pětku uzavřel Christhoper Pourcel který se na tuto pozici musel probojovat z desátého místa !

Druhá jízda byla mnohem zajímavější !!! Tentokrát se Pourcel , Bobryshev , Desalle a Cairoli ocitli v čele závodu všichni v jednom chumlu !! Pourcel byl v čele závodu až do doby kdy mu v druhém kole vzal první pozici Desalle ! Desalle byl v čele závodu dalších pět kol !! Ale jako pokaždé na čtvrtém místě seděl Cairoli a jen se díval jak se to před ním mele a s prstem na spoušti čekal na svou chvíli !!! V osmem kole si Cairoli zapnul raketový motor a už je bral !!  Bobryshev …Pourcel ,,Desalle a Cairoli byl na prvním místě které si pohodlně udržel až do konce závodu !  Souboj o druhé a třetí místo patřil Desalle ,Pourcel a Strijbos který se z ničeho nic ukázal v tomto souboji  !! Nakonec to byl Pourcel který si vybojoval druhé místo !! Desalle dojel třetí !!!

V MX2 Tommy Searle a Herlings znovu zahájili svúj soukromý boj o titul !! V první jízdě to však byl Herlinhgs kdo byl v čele celého závodu od začátku až do konce !! Tommy Searle dojel na druhém místě deset vteřin za Herlingsem !! Van Horebbek byl celý závod blízko Searle ale neměl rychlost aby ho ohrozil !

V druhém motu nám tito dva rivalové předvedli souboj který každý očekavál !!! Searle urval holeshot s Herlingsem v těsném závěsu !! Tentokrát ( vzhledem k prvnímu motu) Herlings nemohl najít cestu kolem Searle který byl rozhodnutý vyhrát tento závod a i když se na chvíli Herlings dostal do čela tohoto závodu ,Searle ho znovu dostal a vahrál druhou jízdu a celkové prvmí místo ! Herlings se musel smířit s druhým místem a Van Horebbek s třetím !!

MX1 výsledky
1. T Cairoli 1/1 KTM
2. C Desalle 3/3 SUZ
3. C Pourcel 5/2 KAW
4. K Strijbos 4/4 KTM
5. G Paulin 2/9 KAW
6. K Dycker 10/6 KTM
7. Tanel Leok SUZ
8. Xavier Boog KAW
9. Seb Pourcel KAW
10. D Philippaerts YAM
MX1 celkové hodnocení
Tony Cairoli 345
Clement Desalle 298
Chris Pourcel 292
Gautier Paulin 289
Ken d Dycker 237
D Philippaerts 212
Xavier Boog 211
Kevin Strijbos 207
Rui Goncalves 169
Tanel Leok 168
MX2 výsledky
1. T Searle 2/1 KAW
2. J Herlings 1/2 KTM
3. Horebeek 3/3 KTM
4. J Roelants 4/5 KAW
5. A Tonus 7/4 YAM
6. Jordi Tixier KAW
7. Jake Nicholls KTM
8. Jose Butron KTM
9. Al Lupino HUS
10. M Pocock YAM
MX2 celkové hodnocení
Jeffrey Herlings 364
Tommy Searle 340
J v Horebeek 308
Joel Roelants 238
Jordi Tixier 217
Jake Nicholls 204
Max Anstie 191
Al Lupino 152
Jose Butron 150
D Ferrandis 139

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce