Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

MoToman Team zbrojí na rok 2014!

 aneb sezóna v ČR se blíží.....

Ahoj všichni, tak Vás postupně chci připravit na změny, které zde proběhly/proběhnou.
První z nich je to, že jsem tady já, tím pádem nejen informace o AMA MX a SX, ale také o domácí motokrosové scéně. A jelikož se sezona již nezadržitelně blíží, chystám se Vás terorizovat novinkami právě z domácí scény! První z nich je tady již dnes a já doufám, že ji oceníte.


Podnětem k první aktualitě ohledně českého mistráku pro mě bylo zveřejnění letošní sestavy jezdců známého pražského MoToman Teamu. Ten pro nás do nové sezony chystá několik docela atraktivních změn!
Začneme ale pěkně popořádku, ve třídě MX1 pojede stejně jako vloni zkušený Michal Votroubek, který se ale vrací zpět k motocyklu značky Yamaha. Michal měl vloni vleklé zdravotní potíže a ty mu nedovolily prodat potenciál v novém týmu naplno, tak snad jej letos předvede a vrátí se do boje o čelní příčky českého mistráku. Druhým jezdcem ve třídě MX1 bude mladý a talentovaný dravec Mirek Jiránek, který bude startovat na Kawasaki. Tento motocykl si vyzkoušel již koncem loňské sezony a docela mu seděl, takže může být klidně černým koněm šampionátu.
.

.


Zatímco třída MX1 je v podání MoToman Teamu ryze českou záležitostí, ve třídě MX2 jsou zahraniční akvizice. Vůbec největším tahákem je pro české fanoušky určitě účast exmistra světa třídy MX3 – Rakušana Matthiase Walknera. Nejlepší rakouský jezdec současnosti bude sedlat stroj značky KTM a bude určitě patřit k největším želízkům v boji o mistrovský titul! Sám jsem velmi zvědav, jak se mu bude po tolika letech dařit zpět na malé motorce.
Druhým jezdcem v této třídě bude, jako již v posledních letech tradičně, bláznivý Maďar Erik Hugyecz, který se stejně jako Michal Votroubek vrací zpět na Yamahu a pokud se vyvaruje pádům, tak klidně může bojovat o umístění mezi top3, což ostatně ukázal již v předešlých dvou letech!
Jak je vidno, cílem tohoto týmu bylo mít rovnoměrné zastoupení v obou třídách – jeden zkušený jezdec a jeden mladý střelec. MoToman Team bude mít svého zástupce také ve třídě veterán, kde se na KTM 350 představí dlouholetý člen týmu Zdeněk Přáda.
Jezdci se již pilně připravují na první podnik, který se pojede 13. dubna v jihočeské Kaplici. Myslím, že jezdecká sestava předurčuje MoToman team ke kvalitním výsledkům v obou kubaturách a je to pro mě černý kůň také letošního MMČR družstev, protože v roce 2013 obsadili kvalitní 5. příčku a myslím, že s letošní sestavou mohou bojovat i o umístění o pár příček výše, tak uvidíme.

PS: Určitě je dobře, že v ČR bude závodit jezdec, jakým je Matthias Walkner, protože jsem měl možnost jej asi před měsícem vidět na tréninku v Břeclavi a povím Vám jedno, byla to paráda!

.

Děkuji za návštěvu ....Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce