Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

ME motokrosařů, Bartoš opět na bedně!

 ME Brezice

 Osmidílný evropský šampionát kubatury OPEN pokračoval ve Slovinsku na závodní dráze v Brezici již třetím podnikem. Naši zástupci si minulý víkend v Chorvatsku vedli docela dobře v týdnu si zde zatrénovali a těšili se na další boje o evropské body. Péťa Bartoš (ORION-RS PETROL- KTM) po Chorvatsku řekl: "jezdím sem závodit už řadu let, mám tady hodně kamarádů, tratě se mi docela líbí, ale v posledních letech obvykle dost prší, tak doufám, že to ve Slovinsku klapne". Petrovi předpověď vyšla tak napůl, neboť i ve Slovinsku v sobotu zapršelo a "blátíčko" tak opět nechybělo. Druhý den místní okruh byl už v optimálním stavu a tak vše nasvědčovalo na zajímavý - "hard" motokros.

.

.

Zkušený Bartoš si v první rundě docela zazávodil, cílem nakonec prolétl jako třetí, další Čech Petr Michalec (ABM RACING MX) dojel šestý a po prvním vystoupení u kluků panovala přirozeně dobrá nálada. Druhé dějství bylo podobné prvnímu s tím rozdílem, že Bartoš dotahoval špici a chtěl zase urvat bednu, soupeře měl totiž nadostřel. Ovšem po velké snaze zaútočit na třetí flek upadl a v cíli z toho byla nakonec přijatelná čtvrtá příčka. Michalec si tentokrát polepšil o jedno místo a body nyní bral za páté umístění.

Závod ovládl celkově domácí borec Jernej Irt, před Rusem S. Rogozinem, Bartoš tak jako v Chorvatsku po součtech - zaujal bronz. Průběžně po třech odjetých podnicích seriál ME vede Rus Rogozin, Bartoš se posunul na pátou pozici, Michalec je šestý. Oba Petrovémají nyní před sebou MMČR Senior v Dlouhé Loučce a Evropa se jim připomene čtvrtým dílem 8. června v polském Czluchowě.

.

 

.

.

.

.

.

 

.

Za ORION-RS PETROL - Petr Kovář

 

 

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce