Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Martin Žerava se chystá na MS veteránů!

 

 Ahoj všichni MX kingsáci, mám pro Vás opět jednu celkem žhavou aktualitku a tou je článek o Martinu Žeravovi. Tento moravský sympaťák letos v březnu oslaví 40. narozeniny a tak dle věku bude spadat již do třídy Veterán a to je také důvod sepsání mého článku. 

Jak všichni jistě víte, Martin toho v českém motokrosu dokázal již strašně moc, posbíral spoustu mistrovských titulů a je inventářem české špičky více než 10let! V loňské sezoně startoval na stroji Suzuki za tým HP Moto a obsadil výborné 6. místo v MMČR MX1 a místo 2. ve slovenském mistráku.
Martina v České republice obdivuje spousta kluků, hlavně pro jeho skromnost a přístup k motokrosu, také je vždy ochoten mladým klukům poradit a dělá to doopravdy dobře.

.

.

Často také pořádá kempy pro začínající jezdce. A za sebe musím říct, že k němu také vzhlížím!
Ale teď již k předmětu dnešního článku. Tím je Martinova současnost. I když je v české MX špičce vůbec nejstarším jezdcem, rozhodně jej nemůžeme odepisovat z předních pozic! Jeho konzistentní výkony a spousta zkušeností mají své renomé a Martin může opět bojovat o top5.
V letošním roce opět pojede za HP Moto na Suzuki a čekají ho závody MMČR a MMSR, v MMČR dokonce uvažuje i o účasti ve dvou třídách (MX1+Veterán)! Ale hlavním vrcholem letošní sezony by pro něj mělo být MS veteránů, které je pouze jednodenním závodem, dle mého názoru má Martin předpoklady uspět a moc mu budu držet palce. A že to myslí doopravdy vážně dosvědčuje i tohle video z jeho přilby, které bylo pořízeno 4. března na italské trati v Notarescu (shodou okolností trénoval na tom samém místě jako Denis Poláš, tak aspoň máte srovnání).

.

.

Děkuji za návštěvu  Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce