Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Living for the Weekend....

 Nový dokumentární MX velkofilm ....

 v koprodukci Holandska,Belgie a Lucemburska bude v kinech již v září tohoto roku ..bohužel ne u nás.

 Living for the Weekend  což ve volném překladu znamená něco jako „ Žijeme pro víkend“ je nový Holandský dokumentární velkofilm  o motokrosu . Jeho premiéra bude v kinech v říjnu 2013 a to ve třech zemích, Holandsko, Belgie a Lucembursko a později bude přístupné na internetu s anglickými titulky. V tomto filmu budou vystupovat tyto jména evropského MX:  Jeffrey Herlings, Joël Smets, Clement Desalle, Harry Everts, Joël Roelants, Henk van Mierlo, Ken de Dijcker, Roan van de Moosdijk, Jeremy van Horebeek, Glenn Coldenhoff, Kevin Strijbos, Peter Herlings, Gert-Jan van Doorn, Kees van der Ven a další…  Tento film přiblíží životy těchto hrdninů a taktéž nám umožní pohled do zákulisí MX GP v podobě ve které jste tuto sérii  ještě neviděli. Co to znamená pro nás ? Nevím ..pochybuji že by  Česká televize koupila tento film, dala práci s dabingem nebo s titulkama a pak ho vysílala. Počkáme a uvidíme, možná budem mít štěstí. A pokud ne, tak si s tím dám tu práci já . Nakonec to je velkofim o motokrosu že jo …..

PS: Tohle je opravdu zajímavé . Před dvěma dny jsem se rozepsal na tohle téma ve článku „ Pár otázek pro Tony Cairoli aneb jak je na tom evropský MX“  a podívejme se na to ….už to začíná . Věděl jsem to a tušil jsem to … Tohle je nová éra tohoto sportu a začátek něčeho nového . To co se děje v Americe už léta konečně přišlo do Evropy, otázkou zůstává jak dlouho to bude trvat než to příjde i do České Republiky …..

 

Living for the Weekend, English Subtitled from Nick Janssen on Vimeo.

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce