Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

archív

Informace

Kyle Chisholm odchází jako vítěz z Paříže

Druhý Eli Tomac ..třetí  Jake Weimer a čtvrté místo Mike Alessi..

Takže i když nám na tomhle superkrosu chybělo pár známých jmen pořád se bylo na co dívat ! Pro ty co mají televizní program MotorsTV  stačilo zapnout televizi no a pro ty kdo tenhle program nemají nebo ani nevěděli že se tento SX bude vysílat  bude muset stačit tento stručný souhrn . Faforitem tohoto závodu byl určitě loňský výherce tohoto SX Justin Barcia který jede výborně jak na 250 tak na 450 a osobně věřím že o tomhle jezdci ještě hodně uslyšíme v AMA MX a SX ve třídě 450tek kde by měl barcia příští rok závodit . Barcia vyhrál nedělní závod a to s přehledem ale díky špatnému startu ve druhém závodu mu vítěztví uniklo ! Mnoho lidí neví co se ve druhém závodu stalo ..ja ano a rád se o to s Vámi podělím ...Káždý ví že mistr Holeshotu je Mike Alessi ! Mike se pokusil o dobrý start i ve druhém závodě ale pustil spojku o trochu dříve néž měl a narazil do brány ..toto vyvolalo řetězovou reakci a dalších pět jezdců taktéž  do brány narazali a jedním s nich byl Barcia ..ale to je Racing !! Jinak si myslím že Alesimu se nedřilo špatně i když jsem si myslel že by to mohl vzhrát .... Výherce závodu Kyle Chisholm si na tyto závody přivezl pouze svůj výfuk a motorka mu byla zapůjčena od organizátorů tohoto Superkrosu ! Jedna věc musela francouze dost nas.....t a to že na francouzkých závodech pořádaných v Paříži první čtyři místa patřila Američanům !! Ale na to už si všichni zvykáme že jo ?