Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Kuba Terešák

  a jeho aktuální zdravotní stav po EMX125 v Arco di Trentu

 Na závodech EMX125 v Italském Arco di Trentu jsme měli českého zástupce v Kubovi Terešákovi, ten jede svou první sezonu na velké motorce, a tak byl jeho výkon v trénincích příjemným překvapením, do závodu postoupil přímo 15.místem ve své kvalifikační skupině. Kuba mi prozradil, že je to celkem záhada, protože končil svá rychlá kola jinde, než doopravdy měl (než kde byla časomíra :DDD). 

.

.


V závodě však měl smůlu, hned ve druhém kole dal špatně nohu do zatáčky, křuplo mu v koleni a bylo po závodě, v pondělí podstoupil nějaká vyšetření, v úterý již byl na více říkající magnetické rezonanci.
Jak to dopadlo a co Kubovi řekli doktoři? Kuba má prasklý meniskus a pohmožděné klouby s křížovým vazem, o víkendu si tedy dopřeje pauzu, ale na motorce by měl být brzo zpátky.
Tak to, že bude zpátky na motorce je určitě pozitivní info a my budeme Kubovi držet palce, aby se mu i nadále dařilo v jeho již tak úspěšné kariéře.

.


.

Děkuji za návštěvu  Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

16.04.2014 12:58 Martin Plesník
Původně to vypadalo o hodně hůře a pozitivní info je myšleno na to, že bude brzo zpátky na motorce ;) Nejspíše za týden, s pozdravem M. Plesník
16.04.2014 12:06 Mx Dodo
Myslíte že prasklí meniskus je doopravdy pozitivní informace?

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce