Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

KTM number 1 v USA

 Američani kupují KTM jako blázni...

Tak se to KTMce pdařilo ! Vlastně měl o tom někdo nějaké pochybnosti!? Přesně to jsem si myslel…. KTM zaútočila na Americký trh, jako Japonci zaútočili na vojenský přístav Pearl  Harbor v roce 1941. Vše bylo perfektně plánované jenom KTM se to na rozdíl od Japonců vyplatilo. První velký tah byl najmutí Ryana Dungeyho do týmu RedBull KTM. Druhý tah byl Roger DeCoster jako hlavní manažer tohoto týmu. Třetí a čtvrtý tah bylo najmutí Kena Roczena a Marvina Musquina do třídy 250 čímž bylo všechno zpečetěno. Tento kousek musel stát společnost KTM desítky miliónu dolarů ale oni vždy věděli co dělají ! Dnes KTM vyhlásila, že jsou za poslední rok nejvíce vzrůstající motocyklová společnost v USA, co se prodeje týče. Od roku 2012 prodej jejich motocyklů  vzrostl o neuvěřitelných 28.8 procent, což je při kupní síle, jako je v USA obrovské číslo. Nyní je v Kanadě a v USA již přes 400 KTM prodejen a stále přibývají.  Američané jsou nedůvěřivým národem, ale KTM se to povedlo a nyní můžeme definitivně říci, že KTM je největší motocyklovou velmocí světa. Zdali to je dobře nebo špatně to už je věc druhá, jen se bojím, aby se nezapomnělo na Evropu…..

« zpět na přehled

Komentáře

14.12.2013 14:01 RK 56
Ahoj určitě si nemyslím že by ktm dělala lepší motorky než japonci podle mně jde hlavně o reklamu a to má ktm parádně zmáknuté ktm ma každý rok v motocyklových časopisech testy a prezentace nových modelů a to snad ve všech.Nevím kdy naposled jsem viděl test třeba suzuki nebo kavy.
14.12.2013 13:21 Hanz304
Honda je možná největším výrobcem,ale jenom proto,že se KTM soustředí hlavně na teréní motorky o který neni zdaleka takovej zájem jako o silniční.Pokud de o terén,tak je na prvním místě KTM.Kvalita se nezapře :-) .
13.12.2013 19:34 vafo | email
Mozno su najviac vzrastajuca znacka v USA ale nikde nepise ze predaju najviac motocyklov,a aj tak navacsim svetovym vyrobcom a predajcom ostava Honda.takze chlapci v Ktm maju co robit kym dozenu hondu.nic v zlom :)
13.12.2013 12:28 David
Ať se tam s nima udusí, ta oranžová nemoc mi nesmí do baráku!
12.12.2013 08:39 greenmonster450
Ktm je i v USA o více než 1000 dolarů drahší než japonec a pořád je nestačí vyrábět.......... Marketinkg a dobrá reklama je základ všeho ! Vsadím se že Amerika bude mít všechny Tovární edice a na Evropu se vyserou jako se vším.....
11.12.2013 22:30 Horac800
Konečně i za louží pochopili co je dobrá značka, a to, že si tady z nás dělají v republice jenom prdel a zvedli nesmyslně Euro o dvě kačky se na těch motorkách taky promítne:-/!
11.12.2013 19:21 tonda – KTM
Smutné je, že v evropě na ni brzy nebudeme mít peníze...chlapci rakouští nám to trošku podražili :-( :-( což je smutné

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce