Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

KTM 450 2012 Tovární edice + Ryan Dungey je Ready !!!!

 Nová KTM 450 a Dungey patří určitě k sobě !!

 Tak tady máme oficiální zprávu přímo z KTM USA : S velkým potěšením oznamujeme že KTM přichází se scela novým modelem pro rok 2012 ! Nová Factory Edition ,Replica of Ryan Dungey ( Tovární edice,replika Ryan Dungey) 2012 KTM 450 SX-F .Tento stroj má nový motor,nový rám a celý podvozek což tuto novou 450 udělalo Superkrosovou a Motokrosovou zbraní pro rok 2012 a to v rukou všemi oblíbeného champióna Ryana Dungeho !!


Výkon pro tuto novou tovární edici zajišťuje nová generace super lehkého čtyřtaktního motoru s elektronickým vstřikováním . Zcela nová konstrukce rámu,nové Chassis (šasi-podvozek),černě eloxované můstky vidlic (brýle),nová z jednoho kusu vylívaná litinová kyvná vidlice a taktéž nový náboj který má větší průměr. Tyto všechny změny by se měly ukázat zejmena ve výkonu a ovladatelnosti této nové KTM.


Tyhle markatní změny inženýrům v KTM nestačily a vybavili tento stroj novou vizáží : Samozřejmě nové agresivní polepy a plasty,závodní sedadlo ,oranžový rám ,oranžově elexovaná rozeta,černé exely,oranžové chrániče radiátorů,Dunlop MX51 gumy, černé rental řidítka bez hrazdy a poslední věc je počítačový program který vám umožní libovolné nastavení mapy pro elktronické vstřikování !!

Tato nová KTM bude dostupná zatím pouze na americkém trhu začátkem jara a to za pouhých a zanedbatelných 9 600 dolarů plus zhruba 10% daň ! Takže pokud by jste měli zájem tak můžete připočíst dopravu a clo a jste na nějakých 300 000 korun plus. Nezdá se vám to moc ? Super !! Kontaktujte nás zde na Mxkings a my vám milerádi pomůžeme tento stroj v usa zakoupit a dopravit až k vám do garáže :-)

Taktéž zde můžete zhlednout kratké video a rozhovor s Ryan Dungey který vypádá na této nové KTM dost dobře a z jeho krátkého rozhovoru jde očividné že jeho nový tým v čele s DeCostrem mu velice vyhovuje a že je na první závod více než připraven!!

 Reportér položil Dungemu pouze jednu otázku : " Co je podle tebe nejduležitější abys vyhrál chapmionship ? "

Ryan Dungey: " Podle mě nejde poukázat jenom na jeden aspekt naších příprav ,aby jste vyhráli titul musíte mít vice než jenom jednu věc !! Pro mě jsou nejduležitější lidé ve vašem týmu ,lidé kteří jsou denodeně kolem vás ..tohle je velice důležité .Potom také musíte mít stoprocentní pracovní morálku a do všeho musíte dát stodeset procent ! Nikdy nesmíte povilit ..jestli jste na motorce v posilovně na kole nebo běháte ! Všude sto procent ! A nakonec když stojíte na startu a máte jen pár vteřin než spadnou brány musíte věřit svému týmu ,musíte věřit že vše co jste dělali a  jak jste se připravovali bylo přesně to co jste potřebovali  vyhrát závody a tituly ...No a ta nejdůležitější věc je věřit v sama sebe věřit si že můžete vyhrát ,mít v sobě důvěru ..tohle je pro mě nejduležitější !!! "

No nevím jak vy ale podle mě Dungey vypadá velice nebezpečně !! Co tím chci říct ?....vyrovnaný , klidný, přeplývající sebedůvěrou ,uvolněný ,,prostě READY !!!

No ještě dva dny a je to tady !!

Děkuji za váš čas....Mike-C-Fast....« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce