Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Kryštof Kouble # 223 KTM 125

 aneb jak to s semnou vypadá ....

 Zdravím Vás bando MX milovníků, dneska pro Vás mám takovou specialitku, v preview ke třídě do 125ccm jsem se zmínil, že je jeden z favoritů na top3 v celkovém hodnocení a také účastník loňského MS Juniorů Kryštof Kouble aktuálně opět zraněný, no … a prostě Koublik je strašně šikovný kluk a sám si pro Vás něco připravil!

.

.


,,Ahojte všichni mxkingsáci, všechny vás moc pozdravuje Kryštof Kouble a budu se vám snažit sepsat pár vět o tom, co se mi přihodilo a o mém aktuálním stavu. Dne 18.2. jsme jeli trénovat k Čepelákovi, když jsem si po pár kolech zvykl na trať, tak přišla moje osudná rovinka, na které byly boule, že by se v nich 65 schovala. V plné rychlosti jsem dostal pant, který jsem se snažil kočírovat, ale do toho mě díra vzala předek a už jsem šel panna orel...Ocitl jsem se na zemi a levou ruku jsem měl celou skroucenou a byl jsem celej zmatenej. Ihned jsme razili do nemocnice, kde mně zjistili, že mám vykloubený loket, přelomenou šikmo vřetenní kost a pochroumané zápěstí. Musel jsem jít pod narkózu, kde mně nahodili loket a srovnali kost, naštěstí to nebylo potřeba drátovat. Aktuálně osedlávám rotoped a cvičím, dnes jsem se dokonce byl projet na motorce.
PS: Nesmí se to dozvědět máma!.. Za týden by mně měli sundat dlahu a měl bych začít rozhýbávat ruku, ke konci března se hodlám vrátit na motorku! Všem přeju úspěšnou sezonu bez pádů a zlomenin! Díky za pozornost Koublik223 :)“

.

.

To je boží, není to boží? :) Jsem strašně rád, že si kluci začínají zvykat na to, že je o ně na MX Kings zájem a určitě je budeme společně sledovat celou sezonu, takže já děkuji Koublikovi za skvělou spolupráci a přeji mu za nás všechny, aby se mu letos ve zdraví podařilo odjet všechny závody a posbírat umístění, se kterými by byl spokojený.

Já ....Mike-C-Fast.... :-)  ,  se absolutně a totálně přidávám k Martinovým slovům aneb Wish You Great MX Season Koublik 223 !! 

.

Děkuji za váš čas  Martin Plesník a Kryštof Kouble    

« zpět na přehled

Komentáře

12.03.2014 20:38 KupcMa
Aby se nepokakal

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce