Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Krátký video pohled na MMČR Kaplice

 

 Ahojte MX Kingsácká rodinko, ta chřipka se u nás asi redakčně přenáší nebo já už nevím. Mě postihla a stále se mě drží, ale díky tomu mám taky chvilku čas udělat něco pro Vás, tak hurá na to!


Jak již jistě všichni víte, v neděli se odjel první závod MMČR (AČR) v jihočeské Kaplici. Závody to byly pěkné, ve velmi silné zahraniční konkurenci, ale bylo o nich již hodně napsáno a myslím si, že není potřeba se k průběhům závodů vracet. Takže pro Vás máme video, které na své GoPro speciálně pro nás natočil mladý MX závodník Dan Vrtal, ale pozor, Dan tentokrát nezávodil, a tak si vyzkoušel z pozice diváka, jaké to je běhat po trati a něco vytvářet. Nutno říci, že se rozhodně neflákal, záběry jsou téměř z celé tratě, my Danovi děkujeme za spolupráci a Vám přejeme příjemnou zábavu.


.

Děkuji za návštěvu Martin Plesník    Video: Dan Vrtal

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce