Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Jorge Zaragoza Beltran v ČR?

 Aneb nic není nemožné…

 Jorge Zaragoza Beltran v ČR? Aneb nic není nemožné…


Možná by se spíše hodil nadpis jako „ Velké překvapení, Jorge Zaragoza Beltran mění tým!“
I když je možná název článku poněkud bulvární, a i když je to jen má spekulace, ale možná…pokud se pročtete až na konec článku, tak pochopíte, že ta šance tady doopravdy je.

Ale, kdo to vůbec je Jorge Zaragoza Beltran? Tento mladý a nadějný Španěl je velice dobře známý především pro svůj doslova brutální styl, jeho scruby jsou často až nepochopitelné a průjezdy zatáčkami má taky skvělé. Sedmnáctiletý talentovaný závodník vloni startoval za Suzuki Rockstar Europe na čtyřtaktní Suzuki v EMX250 (kde obsadil při premiérové sezoně a neúčasti na všech závodech 14. příčku v celkovém hodnocení), a také na pár závodech ADACu, kde bojoval o stupně vítězů.

.

Moc hezká fotka Martine..teda MK007 :-)    ....Mike-C-Fast..... ale moje fotky z Youtube nejsou taky špatné ne ? :-(

.


Čeští fanoušci jej mohli vidět nejen na EMX250 v Lokti (8. místo – 10s za Neugebauerem), ale také na MS juniorů v Jiníně, kde startoval jednorázově na dvoutaktní 125. Již od začátku ukazoval nejen svůj brutální styl (při každém jeho scrubu mě mrazilo v zádech, takový pocit jsem zatím v životě krom scrubů Richiera ve Vranově nezažil), ale také rychlost. Hned od prvních tréninků zaujal místa na špici a v kvalifikaci i ve warm-upu obsadil druhou příčku! Pak ale přišla první jízda a děsivý start…díky skvělé jízdě (nejrychlejší kolo závodu) se však prokousal až na čtvrtou příčku! Ve druhé jízdě špatný start, pád…a velká stíhačka, opět ale díky skvělé rychlosti (druhé nejrychlejší kolo závodu) se prokousal až na sedmou příčku, což mu v celkovém hodnocení vyšlo na čtvrté místo, pouhé dva body od bedny. Spolu se svými kolegy ze Španělska pak oslavil třetí místo v hodnocení národů. Před časem se však na jeho facebooku a instagramu objevily zajímavé fotky – na Kawasaki, tvrdil však, že se jedná pouze o jeden trénink. Nakonec však sám Jorge potvrdil, že odchází od Suzuki Rockstar Europe a v letošní sezoně bude závodit za Bud-Racing Kawasaki. Jeho prioritou budou starty v EMX250. Premiéru si odbyl již na některých ADAC SX závodech. Ale pozor, to není vše! Na motorce jsem si všiml nálepek Pfeil a Osička MX teamu!!! I když jsou to jen nálepky, neznamená to něco? Jak jistě všichni víme, za Osička MX Team startovali v roce 2013 Filip Neugebauer, Boris Maillard a Sullivan Jaulin. Filip zůstává u třídy MX1, kde ale z MX2 přestupuje i Boris a Sullivan mění tým. Kdo tedy pojede za Osička MX Team v roce 2014 ve třídě MX2? Nikdo? U jednoho z největších a nejlepších týmů v ČR? Nemyslím si! No nic, zatím je to pouze má spekulace, ale doufám, že bude možnost tohoto skvělého mladíka vidět i jinde než jen v Lokti! Jeho scruby jsou legendární. Držme mu tedy palce, aby se mu v novém týmu a na novém stroji dařilo.

PS : U videa doporučuji stopnout v čase 0:44, je to masakrrr!!!!!!     

.

.

Děkuji za návštěvu  Martin Plesník 

.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.

Tohle je moc zajímavý článek a představa, že by tento mladý střelec jezdil za tým Osička ?...Hmm  Drsné ! No, nebudu kecat Martinovi do juniorů, ale jen jsem si dovolil zastavit video v minutě 0:44, no, teda trochu před a trochu po..  je to tak dobře Martine !?  :-)  :-) No vidíš to ..ja taky umím fotit :-)

....Mike-C-Fast.....

.
« zpět na přehled

Komentáře

02.02.2014 11:38 Prochy 150
Hm je zajimavé že do ČR se tahají samý piloti ale že by jsme na to tady mněli peníze se mi moc nezdá :) nejdřív by jsme mněli zvednout uroveň našeho Českého MX a pak sem tahat konkurenci :))
30.01.2014 18:22 Martin Plesník
KupcMa : Titul udělal Maillard, ne Jaulin ;) Ale Sulli má aktuálně takovou formu (titul ADAC SX), že je to vlastně jedno :)
30.01.2014 10:41 KupcMa
hovno takže LR zase koupil od osičky týpka ? po te co udělal titul za osičku ? :D A zaragoziho plakat mam na stěně :D
30.01.2014 09:38 Martin Plesník
Tohohle kluka fotit na tréninku, to by byl mazec!!! A Miku počkej, až přijdu domů, najdu lepší! Ale jsi další fotograf, který je lepší než já :/ ;) PS : Na netu jso stovky takových jeho fotek, je to nářez! :) A možná už můžu prozradit, že Jaulin pojede za Buksu ;)
30.01.2014 09:10 greenmonster450
Ještě jsem neviděl aby při skrabu někdo škrknul o vrcholek skoku stupačkou a potom oběmi koly !!! Bubba my se mohl něco naučit :-)
30.01.2014 08:51 Fiky
Předposlední MikeFotka snad neskutečná :-)) Jinak to chce do českýho mistráku další oživení :-)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce