Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Jeden den ,Tři závody , Jeden milion dolarú !!!

 Ano vážení je to tak ! 15.10.2011 se v Las Vegas sejdou spičky světového MX a SX aby se pokusili vyhrát jeden milion dolarů .....

  Tak pánové a dámy je to tak !! Díky famozní společnosti Monster Energy která se velice akčně angažuje jako mega sponsor ve všech akčních sportech po celém světě budeme svědky první a doufám že né poslední super MX/SX akce a to 15.10.2011 v Las Vegas ! 

Trať bude vybudována až do hlediště kde bude obrovský výjezd a sjezd !!!

S velkou šancí vyhrát jeden milión dolarů na trati kterou vytvořili dvě největší osobnosti tohoto sportu Ricky Carmichael a Jeremy McGrat bude opravdu úžasné ! Tato trať bude takzvaný Hybrid něco jako obojživelník .Polovina traťi bude supercross a polovina bude motocross ! Něco co tu ještě nebylo !
Jeremy McGrat vyhrál sedm superkrosových titulů za sebou a ve své kariéře zaznamenal rekordní počet SX vítězství a to 72 !
McGrat říká :  " V mých očích hlavní klíč ke stvoření této traťě je vynalezávost ! Já a Ricky jsme navhrli spoustu výborných tratí ale tady tahle pro Monster Energy CUP musí být opravdu unikátní a ojedinělá !!
Carmichael ve své kariéře obdržel úžasných patnáct AMA titulú !!
Ricky říká : " Když jsem slyšel o tomto závodě kde budou tři rozjížďky (mota) a každé bude mít jenom deset kol začalo mi to šrotovat v hlavě a dokonce jsem uvažoval že se sám těchto závodú zúčastním  ! Tento závod bude mít tři hlavní závody a každý bude mít pouze deset kol , a šance vyhrát  1 000 000 dolarú nám zajistí úžasné souboje na život  a na smrt !! Přál bych si aby se tento závod  jel už zítra !! Nemúžu se dočkat !! "

Když Ricky nastoupil do třídy tehda ještě 250, nastaly mezi ním a McGratem velké souboje které trvaly několik let, nyní se však tyto dvě hvězdy spojili mimo závodní t trať aby společně spolupracovali na tomhle Monster Enegy Cup projektu !

Jeremy říká : Rickyho si velice vážím a ještě více ho respektuji a pokládám ho za mého dobrého kamaráda. Znám RC již od jeho mladých let a pevně věřím že společně připravíme trať kterou všichni top jezdci ocení . Určitě to nebude jednoduche a veřim že to zvládnem !

Sednout si za stul s někým jako je Jeremy McGrat a společně vytvářet MX/SX trať která tu ještě nebyla je obrovská pocta a velice si toho vážím ... dodal RC !

Pravidla tohoto závodu jěště nebyla zveřejněna ale zatím víme že se pojedou tři finále .Za každý vyhraný závod je 250 000 dolarú ale pokud jeden jezdec vyhraje všechny tří získá neuvěřitelný bonus v hodnotě 1 000 000 dolarú .
Na teto akci se můžeme těšit na jména jako Chad Reed, James Stewart, Try Canard, atd. tito jezdci jsou již oficiálně přihlášeni . Jmena jako Ryan Dungey , Villopoto , Roczen se ještě nepřihlásili a věřím že je to pouze otázka času !!

Bohužel nevím které stanice budou vysílat tento závod ale jsem si jist že se to k nám dostane !

Děkuji za váš ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

12.01.2012 14:09 MX 63
HmmAsi nemas povoleny HTML kod.
12.01.2012 14:08 MX 63
Promin Mike ja jenom testuju Zkousim mezery atd © 2012 Jake MX 63

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce