Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

James Stewart video Up Date Phoenix

 Jak to se Stewartem vlastně bylo ....

Jak už všichni víte, tak u Jamese Stewarta je jeho pozávodní video tradicí, na kterou se těší všichni jeho fanoušci. Stewart měl ošklivý pád ve kvalifikaci a je opravdu zázrak, že se byl schopen zúčastnit finále, kde se umístil na čtvrtém místě. Minulý týden byl nemocný Villopoto a tento týden to přeskočilo na Stewarta na kterém to jde vidět i v tomto videu. Každopádně nám tohle video ukazuje, že závodit AMA SX sérii není jednoduché. Můžete mít teplotu, průjem nebo zvracet….. žádná nemocenská ale den plný ježdění, který skončí s dvaceti koly finálního závodu a to se ani nebavím o dvouhodinové podpisové akci která musí být v tomto stavu doslova utrpením !

.

.

Stewartův pád

.

 Video UpDate Phoenix

.

Další rozhovory již brzy zde ! Villopoto, Dungey, Brayton, Cole Selly, Anderson, Osborne.....

.

Děkuji za vaší návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

13.01.2014 09:44 Twitch
Nato ako vyzera tak šiel neskutočne dobre odrazil aj rozbehnuteho Barciu, keby som bol tak chory tak ani nestanem s postele :)
12.01.2014 21:52 KarelN
Jojo to je sport. Když vyhraješ vyhráli jsme všichni, když prohraješ prohrál jsi sám. Lepší když dojede na 4.místě než aby závod vůbec nedojel. A když bude jezdit top 5 tak budu úplně spokojenej. Hlavně bez pádů.
12.01.2014 21:51 MIKE
:-) !!!
12.01.2014 20:50 Green
To já mu budu fandit dokud bude jezdit, nedívám se na něj výkon od výkonu, ta rychlost v něm je a bude, jen to poslední 2-3 roky zanedbával :-)
12.01.2014 20:24 greenmonster450
Pomalu začínám ztrácet víru.. nechci ale nemůžu za to. Dám Stewartovi ješte dva závody a pak to balím. A asi se přestěhuju na Barciu :-(
12.01.2014 15:03 Green
To už není možný, ten kluk je z gumy!

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce