Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

James Stewart nám napsal dopis...

 a v Indianě bude opět chybět + malé zamyšlení.

 

.

Tak to máme opět tady, na poslední chvíli tým Yoshimura Suzuki oznámila, že James Stewart bude chybět na startovacích bránách jedenáctého kola AMA MX v Indianě. Tentokrát to ale není pouhá omluva od týmu, ale sám James Stewart nám napsal dopis, který toho moc nevysvětluje ale něco to do sebe má, já tady cítím něco zvláštního ale o tom až za chvíli.

.

                                                                         Dopis Jamese Stewarta

.


„ Ahoj všichni. Už to je celkem dlouhá doba co jsem s vámi mluvil a tak jsem se rozhodnul, že vám dám vědět jak to semnou vypadá a co se vlastně děje. Tento rok byl abnormálně proměnlivý, jednou to už nemohlo být lepší a jednou to zase už nemohlo být horší a to platilo pro mne i můj tým. Po dobrých výsledcích v Kolorádu a mém vítězství v High Pointu jsem konečně začínal cítit, že se nám začíná dařit, ale potom to byla jedna pohroma za druhou. V Tenesí se mi moc nedařilo a potom to bylo každým týdnem horší a horší. RedBud a Budds Creek nestály za nic a nakonec to skončilo s Millvilem, kde jsem ani nemohl nastoupit do druhé rozjížďky.
Po Millvilu jsem si udělal pár týdnů volno, abych se zotavil a dal zpátky dohromady. Začal jsem se cítit lepe a cítil jsem, že bych mohl být, opět vepředu. Na mojí RM-Z jsem se taky cítil skvěle a chtěl jsem závodit. Bohužel celá moje zdravotní situace předčila naše očekávání a všechno trvalo o hodně déle, než jsme předpokládali.
V tuto chvíli stále nejsem schopen závodění. Je to pro mne zdrcující, protože závodění pro mě znamená všechno a nikdy nechci dělat nic jiného. Moje situace je neuvěřitelně komplikovaná a jak jsem již řek, tento proces trvá o hodně déle, než jsme všichni předpokládali. Cítím se jako bych zklamal spoustu lidí…. moje fanoušky, mou rodinu, můj tým a moje sponzory. Všichni tito lidé pro mne jsou nesmírně důležití, protože jsou můj život a můj život je závodění.
Doufám, že se mi podaří závodit alespoň poslední kolo v Utahu. Je mi moc líto, že mi utekla Indiana, kde je absolutně nová trať a všechno kolem. Není jednoduché se na všechno dívat v televizi, když vím, že bych tam měl být na mé motorce a závodit pro mé fanoušky a můj tým. Doufám jen v to nejlepší.“

James Stewart

.


Co k tomu dodat? Podívejte se, já jsem si už něco myslel nějakou tu dobu, ale neodvážil jsem se s tím vyrukovat. Tento dopis od Jamese Stewarta nám moc neříká ale na druhé straně zase ano. Nejedná se o nemoc, víte proč? Kdyby byl Stewart nemocný, tak by nepsal, že se cítí jakoby zklamal jeho rodinu, že jo ? Za nemoc přece nikdo nemůže tak proč se omlouvat. To co nyní napíšu, napíšu proto, že jsem byl v mém životě kolem lidí, kteří byli v odvykových programech, které se týkaly podobných látek, jaké užíval Stewart. Nevím co Stewart vykutil s Fimem ale tady je moje spekulace o jeho stavu. Po Stewartové výhře v High Pointu ho FIM udeřil s pozitivním testem na amphetamine což je velice návyková látka, kterou když vynecháte tak ztratíte absolutní chuť k životu a cítíte se unavený, ospalý a to vše doprovází silná nevolnost. Můj názor je ten, že o Stewartovém počínání moc lidí nevědělo ale samozřejmě to po High Pointu Stewart přestal užívat a všichni jsme viděli, jak to dopadlo. Podle mě Stewart nastoupil odvykací kůru na tuto látku a to je to, co se nyní děje. Jen pro doplnění, tohle neznamená že by Stewart ve večerních hodinách navštěvoval obchodníky nelegálních drog, kde by si tuto drogu kupoval to ne, ale pokud máte peníze, tak vám doktor bude předepisovat, co chcete i když ví, že to nepotřebujete, a že by vám to mohlo uškodit. Každopádně bych za mojí úvahu do ohně ruku nedal, ale nějaké prachy bych na to vsadil. Nyní když jste si přečetli mou úvahu, tak si zkuste Stewartův dopis přečíst ještě jednou a možná vám to všechno nějak začne dávat smysl…. Na závěr, nic tady netvrdím a Stewartovi přeji jen to nejlepší a doufám, že ho brzy uvidíme vyhrávat závody a věřím, že se jednou pravdu dozvíme….
.

.

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

19.08.2014 21:08 muhehe
jo vsechno je možne, tak jako šlapky fetujou tak je možne že fetujou i jini. proto pořad řikam a řikat budu, nevidim rad kolem motosportu lidi jako je aldon baker a jemu podobní. ten človek v živote nesedel na motorce a nejsem si zcela jist jestli dosahl nejakych vyznamnych uspěchu aspon na tom kole. vsichni vime že bubaka mel ve sparech taky. ale netvrdim že za vsechno muže on. je mi jen divna jedna vec že dotohoto sportu se leje tolik penez že nevěřim tomu že to nemaji sponzoři ošetřeno. neveřim tomu že nechodi na pravidelne testy a kontroly. a je zajimave že tito sponzoři pokud o tom nevědeli nedaji takovemu sportovci zbohem a šateček a řikam to i přesto že bubaka mam nejraději i když je to vopice. a pokud o tom vedeli pak nechapu že je nejaka jejich asociace zavodni zcela nevyloučí z toho sportu. každej sport poskvrněnej fetackejma aferama prestava bejt sport, je to jen zavod chemickejch a farmaceutickejch společností, ktere testujou na lidskem těle co vyrobili. a pokud sponzoři nevedeli že jejich podporovanej sportovec fetoval a dosahl uspěchu nečestně, pak nechapu proč z něho ty hadry a helmy a kokotiny nestrhaj a nezakažou mu to propagovat, pač všechno to je poškozuje. nevim teda co se deje nicmene je to velmi podivne a protože to je daleko za velikou kaluží stejne se pravdepodobne nikdy pravdu nedovime.
16.08.2014 20:30 pepa – to martin
nevím proč všichmi odsuzují RV za to že řekl pravdu o úrovni příprav a náročnosti v dnešním MX,SX s koníčkem a zábavou to už opravdu nemá moc společného-vidíme,těžké pády,zlomeniny a trvalé následky..následné obavy/snížená výkonnost-nepřijatelné pro sponzory a zaměstnavatele/ z opakovaní úrazů.Ano berou za to všichni peníze-je to práce,mají to štěstí že koníček mnohých je pro ně jejich práce-to je vše.RV dokázal po několik let jezdit špičku-byl to krásný zážitek ho sledovat,nikdo podobně dnes nejezdí možná Canard /podle mě/,takové lakování fanoušků je pěkné ale pravda je trochu jinde,zábava to je na úrovni přeborů kde nejde o velké prachy.
15.08.2014 23:05 Martin #34 – Ahoj | email
Nemyslím si ze by james něco takového užíval ...podle mě se jedná jen o nějaké nedorozumění a snad se z toho dostane a závodit bude znovu . Myslím si ze Stewart by si titul v sx určitě zasloužil oproti villopotovi který řekl ze to bere jako normální práci a nebaví ho to ;) Snad jsem tady nikomu neublížil :) diky za váš čas - Martin #34
15.08.2014 21:05 Fakt
Naprosto brilantní komentář.. Souhlasím ve všech bodech ...
15.08.2014 19:23 Břetislav Junášek | email
Stewii to da ....musi ...byla by to skoda"
15.08.2014 18:57 Tom#21
Hmhm, zajímavý, něco na tom asi bude.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce