Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

James Stewart je READY !!!!!

 James trénuje na jeho nové JGR Toyota YZ 450 !!!

 

Nevím jak vy ale já si myslím že nás čeká úplně nový James Stewart ! Když řeknu nový tím myslím stejně super rychlý James ale více soustředěný , více motivovaný a hlavně o hodně rozumnější Stewart ! Stewart byl a pořád je nejrychlejší a nejodvážnější jezdec na světě .Bohužel Stewart měl broblém jak se se svým talemtem a slávou vypořádat ,tím myslím že se stewart snažil dělat hodně věcí najednou a všude být nejlepší ! Taktéž fakt že Stewart byl a pořád je jediný Africkoamerický jezdec na světě situaci nepomohl ! 

Nemůžu přesně ukázat prstem na důvod proč mám ten pocit že se Stewart konečně se vším vypořádal a konečně našel samasebe !?!? Možná je to tím že sleduju každé video a každé interview (rozhovor) které se o Stewartovi zveřejní ! 

Taktéž jsem se dozvěděl že Stewart měl před pár dny poslední soud ohledně jeho hloupého průseru kterého se dopustil na začátku tohoto roku ! Stewart dostal jeden rok podmínky ,75 hodin komunálních prací a 500 dolarů pokutu ! Pro ty co neslyšeli co se stalo zde je stručné shrnutí ...jednoho krásného dne se Stewart nudil a jak se tak procházel různými obchody tak oběvil policejní majak který si můžete umístit na palubní desce. Stewart a jeho kamarád neváhali ,maják zakoupili a vyjeli na dálnici kde se vydávali za policisty a pokoušeli se zastavovat různé vozidla ,když vozidla poslušně zastavili na okraji cesty Stewart šlápnul na plyn a ujel ! Bohuže jedno z vozidel které se pokoušeli zastavit bylo plné policistů v civilu :-(  a Stewart s jeho kamarádem se prospali ve vězení !!!

Věřím že ve stewartových očích tohle byla poslední tečka za hloupostma kterých se dopustil jak na trati tak v osobním životě !

Na závěr bych rád konstatoval jednu věc s kterou budou souhlasit i lidé kteří slušně řečeno nepatří zrovna ke Stewartovým fanouškům !!  Všichní i ti co Stewarta nesnášejí musí přiznat že Stewartova rychlost je fenomenální ale bohužel mu ta rychlost nebyla moc platná......Protože.když  Stewart do někoho nenarazil tak mu skočil na záda nebo prostě vyletěl z traťě !!  Ale teď pozor !!!!  Pokud ponecháte Stewartovou rychlost a jeho povahu a střeštěné chováni vyměníta za rozumného a rozvážného jezdce ..pánové a dámy taková kombinace by ze Stewarta udělala neporazitelný stroj který by byl postrachem a tvrdým oříškem pro všechny špičky v AMA SX a MX !!!!!!!!!

Děkuji za váš čas .....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 06:51 erectile – wxPVtjR6 | email | web
Hahahaha. I'm not too bright today. Great post!
01.11.2014 06:50 erectile – wxPVtjR6 | email | web
Hahahaha. I'm not too bright today. Great post!
01.11.2014 06:50 erectile – wxPVtjR6 | email | web
Hahahaha. I'm not too bright today. Great post!
31.10.2014 23:35 car insurance affordable – pVJluNC8 | email | web
Your's is a point of view where real intelligence shines through.
31.10.2014 19:47 order predisone – G21TQt3WOH | email | web
I really couldn't ask for more from this article.
31.10.2014 19:29 online colleges programs – NToiiRcdtB6R | email | web
I feel satisfied after reading that one.
11.11.2011 11:22 MIKE | email
Děkuji za názor :-) A tady je můj na Anahaim 1 . 1. Stewart dlouho nic ...ještě pořád nic a až teď Villopoto a třetí Dungey ! :-)
10.11.2011 21:30 MX 63 – Villopoto rychlejsi nez Stewart
Za prve si nemyslim ze Stewart je nejrychlejsi jezdec na svete i po odchodu Rickyho Carmichaela. Kdyz se stevart ukazal v poslednich par zavoderch MX tak mu to Dungey naklepal. A to ze je to novy James uz jsem hodnekrat slysel a vzdycky to dopadlo stejne. Muj odhad pro 2012 SX je Villopoto, Reed, Dungey Dal bych Dungeyeho na prvni misto kdyby stale byl na Suzuki. Tim nerikam ze KTM je spatna, myslim si ze KTM je vyborna motorka a mozna to Dungey vsem ukaze. Jenom je to ta zmena - Novy Team, Motorka, Prostredi, atd. Podle me Stewart vystartuje jako raketa ale myslim si ze Villopoto a Reed tam budou s nim. Pokud ho jeden z nich nebo oba predjedou a vyhrajou zavod tak to snim pujde z kopce. To je muj odhad a uz se nemuzu dockat na prvni SX.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce