Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

James Stewart Best Passes !

 JS7 a jeho nejlepší předjíždění..

 Velice nerad se dívám na MX a SX videa (sestřihy), kde jezdci padají a samozřejmě se i zraňují. Úplně ze všeho nemám rád lidi, co jdou na SX nebo MX závody, vůbec tomu nerozumí a říkají si „ doufám, že alespoň uvidíme nějaký pořádný karambol „ věřte nebo ne, ale tuto hlášku jsem slyšel na živo už mnohokrát…..  Je smutné, že videa takového rázu mají většinou největší sledovanost, nebo největší počet FB like !?!!   ….ale to je bohužel smutná vlastnost nás lidí ….. Mnozí z vás určitě ví, kde tento článek směřuje :-) …  Už dlouho jsem se chtěl vyjádřit na toto téma, aby všichni věděli, jaký tady na MXkings máme názor/y a tentokrát bych se chtěl zamířit na slovo Konkurence! Konkurence je skvělá věc a hlavně pro vás spotřebitele. Konkurence nutí všechny společnosti a firmy být lepší, než ten druhý a tím se automaticky zlepšuje jejích produkt. Já osobně konkurenci miluji a je to jeden ze zdrojů mé motivace, ale určitě ne ten nejhlavnější…..  Určitě se nebudu zmiňovat o žádných serverech v naší republice, protože o těch si vytvoříte svůj vlastní názor sami a to je správné.

Stránka, o které se však zmíním je MXlarge.com…..  jinými slovy „ jsme první v Evropě, co všechno zkopírují „ Ještě jsem na těchto stránkách nečetl jejich vlastní článek nebo jakoukoli úvahu o dění ve světě SX nebo MX. Vše je pouhé kopírování zpráv ze světového webu. Také na těchto stránkách nenajdete možnost komentářů a MXlarge ví moc dobře proč… Ještě jsem tam neviděl video, které by bylo sponzorováno nebo vyrobeno těmito stránkami…  Omlouvám se, za možná nepotřebné dělení tohoto mého názoru ale dát na světový web ( MXlarge – James Stewart Crashoholic ) videosestřich všech pádů jezdce, který za týden startuje svou sezónu je přímo ubohé,  a všichni co k takovému videu dají like ?!! Představte si, že by to byl váš brácha, manžel, přítel, nebo jenom nejlepší kamarád….. Jde tady o úctu k tomuto sportu a o úctu k lidem, kteří v totmo sportu riskují svůj život a zdraví každý den...  A to se ani nezmiňuji o RAP songu u tohoto videa, který nemá absolutně motokrosový námět a český překlad by byl minimálně do 18 let nepřístupný....

a nyní slíbený James Stewart :-)

.

.

.

.

Nemá tohle video o hodně hezčí motokrosový spirit, ať už jste Stewartovi fanoušči nebo ne ?

.

Snad jsem nikoho neurazil a pokud ano tak se omlouvám !

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

30.12.2013 16:23 MIKE
Děkuji a ještě jednou děkuji všem za komentáře ! Nejsem Motokrosový Bůh a proto mé názory nemusí být vždy ty správné názory.... :-) Komentáře jsou jak pro ty negativní tak i pro pozitivní poznámky a já miluju všechny ! Tak to má být a proto, pokud s něčím nesouhlasíte tak určitě nemějte obavy svůj názor zveřejnit, to vám přikazuji :-) Jinak Davide určitě nejsi špatnej ! Já jsem to viděl taky . Nebyl by jsi ani špatnej kdyby jsi to přeposlal dvaceti tvým kamarádům... Pokud by jsi ale vlastnil Web na který chodí tisíce nebo desítky tisíce lidí deně a takové video by jsi zveřejnil tak bych s tím asi nesouhlasil ale to je pouze mé přesvědčení což neznamená, že to je správné přesvědčení :-) ..... MAK 166... taky si nemyslím, že JS7 má čas sledovat nějaké Evropské weby i když to nemůžeme vyloučit, spíše jsem to použil jako fakt k zamýšlení. Já osobně jsem Stewartův fanda ale s faktem, že nikdo nesestřelil více jezdců než on se nedá nesouhlasit :-) Všichni víme, že Bubba měl přezdívku " Zemři nebo vyhraj " ale o tom to video nebylo... Takže jádro mé malé reportáže bylo to, že Weby daného sportu by měly být příkladem tohoto sportu a nemyslím si, že je Cool takové video zveřejnit .... Ještě děkuji za všechny komentáře a přeju vám všem jen to nej do roku 2014 !!!!
30.12.2013 15:01 David
Já to video viděl a jsem snad proto špatnej? Tak tragicky bych to neviděl. Samozřejmě dobrej předjížděcí manévr je vždycky lepší než pád a Bubba by mohl povídat. Když mohl někoho sundat, tak ho sundal. Jinak Mirku palec nahoru za přístup k věci.
30.12.2013 12:51 MAK 166
Nemyslím,že by JS7 měl čas prohlížet podobné evropské weby teď před startem sx sezony.Ale neznám jiného jezdce který by tolikrát skočil nebo jinak sestřelil svého soupeře.
30.12.2013 12:06 Jaroslav Gazo | email
Presne som včera ráno natrafil na toto video, pustil som ho a hneď aj vypol... Napadlo ma aké to je pre Jamesa na psychyku, teraz pred začiatkom sezóny?!!
29.12.2013 22:12 numero.75
Miku,budu se jen opakovat když řeknu,že tyto stránky jsou suvereně nejlepší co znám pak značný odstup a teprve ti ostatní.Ale k věci.Sestřihy pádů sice nevyhledávám ale pokud nějaký záběr vidím snažím se ho analizovat.Co bylo příčinou,že to takhle dopadlo.Cítím s aktérem jako bych to byl já.To samé dělám když se zválím já.Zjistit kde nastala chyba.I když na to přijdu třeba po několika hodinách jsem rád když to rozluštím.Je to pro mne poučení,abych se toho příště vyvaroval.A těm co chodí na ty to akce kvůli pádů bych dodal,že zřejmě neuměji nic jináho než se ládovat pop cornem a zalejvat to colou.A jediný rychlý pohyb udělají o přestávce když pospíchají pro hamburger.
29.12.2013 16:50 greenmonster450
MXlarge není sám ! Taky se mi to nelíbí.... pravý fanoušek nebo kluk co jezdí by takové sračky pozitivně určitě neohodnotil.... ale jinak to je všechno dobrá komedie :-) Každopádně souhlasím...
29.12.2013 15:23 Martin Plesník
Miku, opět jsi nezklamal, jsi třída!!!!!
29.12.2013 15:06 Ondra243
za článek PALEC HORE !

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce