Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Jak trénují junioři,

  kteří budou bojovat o mistrovský titul ve třídě do 125ccm?

 Takže pánové a samozřejmě také dámy, chtěl bych Vám milionkrát poděkovat za spoustu kladných ohlasů, které se sešly na mé články preview k juniorskému mistráku, doopravdy mi to dalo dost práce a jsem velice rád, že se Vám líbí! :) Rád bych ještě reagoval na jednu věc, ano, nezmínil jsem úplně všechny, co se mohou dostat do boje o přední příčky, ale to ani není možné, nebo si prostě nemyslím, že tam budou a sami víte, že i v AMA se vždy najde kdo překvapí (letos namátkou Brayton a Tickle), takže já věřím, že se kluci během sezony sami ukážou a poté o nich velice rád napíši :).


Tak, na začátek jsem malinko odbočil, ale teď již k tématu. Ne náhodou jsem se odvolával na předešlá preview, protože dnešní článek je opět o juniorech! Dneska se vrátíme ke třídě do 125ccm, protože jsem se sešel s perfektní ochotou a kluci mi natočili něco na své kamery!

První video je z GoPro kamery Martina Kulhánka. To zachycuje soustředění pod hlavičkou SCM Jinín (i s účastí Martina Michka) ze 2.3. na trati v jihočeském Jiníně u Strakonic, kde se vloni odjelo MS Juniorů. Trať je malinko zkrácená (o jednu zatáčku a lavici hned po vyjetí prvního kopce), především kvůli podmínkám na trati, poté se však můžete kochat krásnou a velmi náročnou tratí, se spoustou skoků a technicky náročných proskakováků, která od MS zůstala beze změn! A jízda Martina Kulhánka na KTM a před ním jedoucího Dušana Drdaje na Yamaze určitě stojí za vidění (i když ty placky na známé jininské lavici nejsou nic moc – sorry kluci :D). Oba jsou dle mého kandidáty minimálně na top3 v celkovém hodnocení letošního MMČR Juniorů. Martin si byl nejspíše naposledy zatrénovat na KTM, protože mi dneska nadšeně sdělil, že už je nová Husqvarna doma! (Brzy přineseme aktuální reportáž). A Dušan? Ten se de facto stále ještě vrací po zranění, přesto vypadá na motorce velice silný a já mu prostě věřím!

.


Video Kulhánek


.


No a druhé video? To k nám dorazilo až z daleké Itálie! A to prostřednictvím možná vůbec největšího kandidáta na letošní titul mistra ČR – mladého Slováka Denise Poláše! Tomu sice již prázdniny skončily, přesto trénuje v Itálii (až do neděle) a zaslal nám své video ze 4.3. z tratě s názvem Notaresco. Dendovi vloni přestup na motocykl o obsahu do 125ccm vyšel nad očekávání dobře a zažil možná vůbec nejlepší sezonu v kariéře. Kromě třetí příčky na MMČR juniorů vybojoval také titul mistra Slovenska a bez potíží se kvalifikoval také do hlavního závodu na MS juniorů, takže je do role favorita pasován určitě právem! V letošní sezoně nakonec dle aktuálně dostupných informací pojede bez podpory nějakého z týmů, což jej ale může ještě více posílit! Určitě si pusťte také jeho video, i když je trať očividně pěkná tvrdka, tak se mi dost líbí. Navíc Dendův velice pěkný styl a také italská krajina mě doslova učarovala.

.

Video Poláš

.

PS : Na závěr bych klukům velice rád poděkoval za jejich ochotu, díky Vám! :)

.

Děkuji za návštěvu   Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce