Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Jak to viděli sami jezdci ..MX GP Bulgaria

 Pohledy našich předních střelců na GP Bulharska 

 Tomy Searle :

Moje Kawasaki je ještě rychlejší než byla minulý rok vůbec jsem neměl problém urvat holeshot v obou jízdách.Takové starty vždycky v závodě hodně pomůžou ! Měl jsem velkou smůlu že jsem nevyhrál obě dvě jízdy . V prvním kole mi odešla přední brzda a an této trati to bylo bez přední brzdy opravdu složité ! Ale i tak jsem dojel třetí a věděl jsem že v druhé jízdě vyhraju což mi zaručí celkové první místo !

Jeffery Herlings :

Ze začátku ….tak šest kol jsem se nemohl uvolnit bylo to hrozné ale potom jsem na tom začal být o hodně lépe ! V druhé jízdě jsem na tom byl  lépe a skoro jsem byl schopný Tommyho přejet ..Takže teď mám o sedm bodů více než Tommy a když se to tak vezme tak jsem vlastně stratil jenom jeden bod …Moc jsem si přál vyhrát tento závod ale pořád ještě máme 14 závodu takže jsem klidný !

Gautir Paulin

Je to pro mne  velice emocionální vyhrát moje první MX GP pro můj Kawasaki tým . Když jsem se rozhodl pro tento tým tak jsem věděl že to je dobré rozhodnutí a že dělám dobře a my všichni v našem týmu jsme pracovali velice tvrdě celou zimu abychom dosáhli tohoto výsledku ! Sice jsem byl druhý v první jízdě ale jenom proto že jsem měl ztvrdlé předloktí a nebyl jsem vůbec uvolněný ale i  tak jsem byl spokojený ,motorka jela skvěle a já jsem se cítil taky dobře ! V druhé jízdě to bylo perfektní od začátku až do konce !

Antonio Cairoli

Dnes byl povrch této tratě opravdu tvrdý a udusaný ! Pokaždé když je trať v tomto stavu tak si musíte udržovat pouze jednu stopu ,být velice opatrní a uvolnění ! Udělal jsem dost chyb a ke konci závodu mi začalo tvrdout předloktí . Pourcel a Paulin jeli na této trati velice dobře ! Já jsem se svou jízdou spokojený.. rychlost jsme měl dobrou ..jenom se musím lépe připravit na tratě s tímto povrchem ! Věřím že příští týden ve Fermo bude dobrý !

Christophe Pourcel :

Věděl jsem že se musím dostat zpátky na bednu po tom otřesném výsledku v prvním kole GP v Holandsku ! Uděli jsme od té doby nějaké změny na motorce protože pro mě byla až moc silná a nemohl jsem na ní jet jak jsem zvyklý.... a jak je vidět tak to fungovalo ! Měl jsem dva dobré starty a v prvním kole jsem si vytvořil pohodlný náskok ! V druhém kole mě Paulin velice překvapil ,rychle si vytvořil velký náskoka pak už jsem ho neviděl a nemohl jsem se přiblížit ale celkově to byl velice úspěšný den pro můj tým CP377 !

Ken DE Dycker :

Kdysi jsem tu vyhrál jednu jízdu ! Tady potřebuješ dobrý start a trochu štěstí ! Pro mě  to je pořád dost složité protože ještě nejsem tak dobře seznámený s mojí motorkou ! Zatím zasebou mám pouze dva závody a šest startů takže si pořád zvykám .

Clemente Desalle :

První jízda byla dost dobrá ..našel jsem dobrý rytmus a  rychlost ..předjel jsem Cairoliho a snažil se dohnat Paulina ! Třetí místo nebylo špatné hlavně kvůli bodům .Druhý start nebyl taky špatný ..znovu jsem předjel Cairoliho a snažil jsem se jet opatrně protože tady tahle trať je velice náročná a malá chyba může mít velké následky ! De Dycker a Cairoli mě posadili zpátky na páté místo ale já jsem nezpanikařil a snažil jsem se zachovat chladnou hlavu.Potom jsem ale udělal menší chybu těsně před cílovým skokem ,tato chyba mě trochu rozhodila a už jsem se do toho nemohl dostat zpátky ! Potom jsem dopadl trochu krátce na doskoku a byl z toho dost ošklivý pád ! Totálně se mi zkřivily řidítka a radiátor . Ztratil jsem spoustu času když jsem se snažil vyrovnat řidítka ! Vjel jsem zpátky na trať ale už bylo pozdě ..i tak jsem zachránil aspoň tři body !! Lepší než nic ! Rozhodně to není co jsem předpokládal !! V kotníku cítím velkou bolest ale nic není zlomené tak uvidím jestli můžu závodit přístí týden .

David Philiphaerts:

Zase trochu smůly !! V první jízdě jsem jel dobře a jsem spokojený ! Měl jsem dobrou rychlost a byl jsem blízko klukům co byli vepředu a taky moje časy byly dobré a moc se od sebe nelišily . Trať byla dost drsná hlavně na moje zápěstí ale jinak v pohodě . V druhém kole jsem byl vytlačaný z tratě ale z dvanáctého místa jsem se dostal na sedmé a to za jedno kolo ! Za tím velkým skokem v zadní části tratě jsem vjel do příliš pokropené části tratě a ujel mi předek .když jsem se znovu rozjel byl jsem třicátýdruhý ale dojel jsem na třináctém místě a to je dost dobré !! Cítím se hrozně motivovaný .prostě jsem měl jenom smůlu to je všechno . nezávodil jsem dva roky a tohle je moje cesta zpátky po mém zranění a já jsem velice spokojený jak to zatím jde ! Už se těším do Fermo Italy …

Evgeny Bobryshev:

V první jízdě jsem stále prožíval velkou bolest z mého úrazu který jsem utrpěl v prvním kole a taky jsem cítil unavu ke konci závodu .  Tak moc jsem se snažil ale moc to nešlo byl jsem celý ztuhlý a nemotorný a tak tak jsem se držel motorky !  Pár jezdců mě předběhlo a skončil jsem na osmém místě . V druhé jízdě jsem se cítěl o hodně lépe ..měl jsem dobrý start a chytil jsem dobrý rytmus..soustředil jsem se na jízdu a snažil najít dobré a rychlé stopy ….a hlavně jet bez chyby ..stále jsem prožíval strašnou bolest což mě velice unavovalo …ke konci závodu se na mě začali lepit Sebastien Pourcel a Xavier což mě velice znervózňovalo ale nakonec jsem našel extra energii a byl jsem schopný dojet na pátém místě což je dobré hlavně kvůli bodům !! Děkuji mému týmu a budem pokračovat ve tvrdé práci !! 

Děkuji za váš čas....Mike-C-Fast.....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce