Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Jak to viděl Jake-MX63...Atlanta SX..

 Tohle se mi moc líbí...

 I když tohle nejsou profesiální videa úžasně nám přibližujou atmosféru kterou prožívá divák v hledišti tak jako Jake-MX63 !! Teda alespoň já jsem měl husí kůži při zhlédnutí těchto krátkých videí ! Profi záznamy jsou super na sledování závodů ale z těchto záběrů můžem doslova nasát tuto jedinečnou atmosféru ! Na You tube kanálu od Jake-MX63 najdete 4 videa . Mi se moc líbí jak tam Stewart dělá show ve fialovém obleku a potom start třídy 450 je super hlavně když posloucháte řev a fandění všech fanoušků !! Prostě když to nezažijete na vlastní kůži tak všechny obrázky a videa jsou zbytečné !!  

Odkaz na videa :  www.youtube.com/user/JAKESCHSoCOM

PS: Tento rok zbývá ještě spoustu SX závodů a potom MX !  Pokud by jste měli zájem se zajet podívat na SX nebo MX do spojených států  můžeme pro vás obstarat cestu,lístky na SX nebo MX ,ubytování stravu ,dopravu na závody a zpět do hotelu a po případě anglicky mluvícího průvodce ! V případě zájmu prosím kontaktujte náš Email nebo Telefón !

Děkujem ...MXkings.....

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 12:17 vardenafil sales – TGnYHbzAY | email | web
Stands back from the keyboard in amazement! Thanks!
31.10.2014 18:36 insurance quotes auto – KxNnsXeAP | email | web
So true. Honesty and everything recognized.
31.10.2014 18:26 cheap health insurance – EyHYdFTtNY | email | web
Hey hey hey, take a gander at what' you've done
31.10.2014 16:50 auto insurance quotes – 7raK7YO8 | email | web
Wowza, problem solved like it never happened.
27.02.2012 19:42 MX63
Mike a já se pokoušíme ňeco vykoumat pro příšťí roky aby se tady Čeští fanoušci MX a SX mohli dostat na zájezd pro SX nejen v Atlantě ale taky I jiné státy jako např. Florida - Dytona SX kde je den po sdx možnost si zajezdi a vyfotit se s RC4. ... Taky jiné zájezdy jako na největší MX rekreační místo v jihovýchodní části USA. ... Tento park vlastní 6000 akru a mají tam 8 MX/SX traí z čehoš jedna je postavena bývalým AMA MX profesionálem Markem Barnettem (kterého můžete vidět v reklamě pro JGR Toyotu společně se stevartem a Millsapsem). .... Dále tam mají 75 mil jednosměrných enduro stsek. Drag racing i se startovníma světlama, Free Style park kde sem tam mají taky koncerty a kluci tam skáčou salta a jiné triky a mnoho jiných věcí. ... Taky s Mikem pracujeme na budoucím videu pro toto místo. ... Až to uviďíte tak prodáte všechno co vlastňíte a pojedete si tu zajezďit. :~). ... Je těžké vysvětlit co všechno tam je protože by to tady bylo na dlouho. .........K té Atlantě a vlastňe většině SX to taky popoíšu lépe pro ty co je to zajímá koncem tohoto týdne. ... Jenom na rychlovku dodám že Atlanta je pro většinu jezdců vždycky oblíbená protože je tu pokaždé vyprodáno (70 000 + liďí). ... Max. kapacita je 71 250. ... Ale taky zbožňujou Georgijskou hlínu ze které by se dály dělat cihly, je oranžová (nedá se umýt) a drží pohromadě. ...Pokud ale ztvrdne tak je jako beton. ... Většina kvalitňích MX tratí mícha hlínu s drceným dřevem aby to taky bylo měkší ale nevšiml jsem si že by tohle dělali u SX. ... Lístky pro SX s porovnáňím ke všemu ostatňímu jsou asi nejlevnější i když teď trochu zdrahly. ... pokud koupite brzy tak od $10 do $50.
27.02.2012 14:11 greenmonster450
Závidím :-) Tak to je fakt super jako u nás na fotbale !?!?..musí to být bomba zážitek ..kolik vůbec stojí vstupné ? To jak jsi to točil tak to vypadalo jako z rozhledny ..musí to být obrovská budova !! Snad příští rok bych mohl našetřit ..

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce