Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Jak to je se třídou do 85ccm? Vysvětlení!

 

 Ahojte všichni, já vím, že dneska možná jedu až moc rychle, ale taky jsem si kvůli tomu všemu nastavil budík na 5:00, abych stihl vše, co jsem si naplánoval. Před časem jsem měl zajímavý telefonát s panem Doležalem, kterého asi nikomu z Vás nemusím představovat. Týkal se mých preview k českému juniorskému mistráku. Pan Doležal mi poděkoval za mou práci, což mě dost potěšilo a také mi vysvětlil, proč má třída do 85ccm dva závody navíc a veteráni pojedou své mistrovství v rámci „nějakých“ SMS závodů. Takže jsem si přál, abyste se o tom také dozvěděli, protože po jeho vysvětlení mi to připadá jako velice dobrá myšlenka!


.

.

Hlavním důvodem je to, že kluci budou sbírat zkušenosti na velkých tratích, uvidí je více lidí, odzkouší si, jaké to je stát na stejném roštu jako Richier, Michek či Neugebauer, také se jim dostane více prostoru v médiích! Protože juniorský mistrák ve všech čtyřech třídách dostává obvykle dohromady okolo 10-15 minut prostoru ve Světě motorů a to ještě ne vždy, kdežto o velkém mistráku jsou samostatné 40 minutové reportáže, takže kluci budou na očích nejen svým rodinám, kamarádům ale také potencionálním sponzorům!
A další z věcí je to, že pro jezdce třídy do 125ccm, nebo čtyřtaktní 250 je všude závodů plno, ale třída do 85ccm se nejezdí ve všech cupech, popřípadě bývá často spojena se třídou do 65ccm a to je dosti nebezpečné pro oboje tyto třídy, takže tam někteří jezdci nechtějí jezdit. No sečteno a podtrženo, děkuji panu Doležalovi za vysvětlení, protože jsem si uvědomil, že veteráni, na rozdíl od juniorů, tolik reklamu v televizi nepotřebují a kluci okolo těch 13-14 let potřebují největší mediální podporu, aby se někam dostali, co si o tom myslíte Vy? :)

.

Děkuji za návštěvu    Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

15.03.2014 17:59 KupcMa
tak je to v cajku :)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce