Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Ivan Tedesco na KTM 350

Millsaps zpět již v Atlantě SX !

 Veterán Ivan Tedesco

.

Mnozí z vás a hlavně ti mladší asi moc o jezdci jménem Ivan Tedesco  neví a není se čemu divit. Tedesco poslední dva roky už nejezdil ale díky Millsapsovém úrazu mu byla nabídnuta pozice náhradníka do týmu RockStar KTM Racing aby osedlal Millsepsovou tovární KTM 450 do doby kdy se Davie Milsaps uzdraví. Po pár závodech jsme se však od Ivana dozvěděli, že mu tým přislíbil místo na celý rok a to i pro sezónu AMA MX.  … Ok nyní zpět k tomuto jezdci. Ivan Tedesco Vyhrál v roce 2004 oba dva tituly ve třídě 250 a hned rok na to vyhrál další titul AMA SX ve třídě 250 West. Tedesco se také dvakrát zúčastnil Motokrosu národů, kde tým USA pokaždé vyhrál. Určitě vám nemusím vysvětlovat, že jen tak někdo se do týmu USA nedostane. Konec konců manažer týmu USA je Roger DeCoster a ten tam jen tak někoho nepošle.

.

Millsaps na Suzuki 2013....

.

Nyní jsme se dozvěděli, že Davie Millsaps by měl být zpět už v Atlantě SX což je podle mne velká chyba, protože podle statistik, tohle nebude vůbec dost dlouhá doba, aby se jeho úraz stoprocentně uzdravil. ( přervané vaziva v koleně). Nyní ma Milsaps po operaci pravého i levého kolena a další úraz by ho mohl stát kariéru nebo přinejmenším dlouhou pauzu po které by pro něho bylo velice těžké sehnat slušný kontrakt.  Zase jsem odbočil…takže Tedescovi bylo řečeno, nikoli nabídnuto, že pojede na KTM 350 . KTM se snažila zahájit program 350cc v USA již několikrát ale nikomu se tento stroj nepodařilo osedlat jako například Antoniu Cairolimu. Poprvé KTM 350 vyzkoušel Mike Alessi a po něm Andrew Short. Výsledky obou jezdců se znatelně zhoršily a neoficiálně nebylo moc pozitivních věcí, které by o této motorce řekli. Nyní se našla další oběť, která si nemůže moc vyskakovat a to je Ivan Tedesco,  který prý není moc nadšený ale je rád že má práci…..

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

31.01.2014 18:10 Majkl
350 pro SX by nemusela být špatná volba. Výkon očividně nehraje velkou roli.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce