Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Info Bouře na Sobotu... What !?!?

 Villopoto se vytočil na tiskovce, Armáda USA na KTM !?, Paulin Francouzká hvězda, AMA SX 2015, a další...

.

                                         Kalendář AMA SX 2015

.

 Kalendář závodů AMA MX na rok 2015 zaznamenal celkem velké změny. SX Toronto a Seattle byl zrušen, v Atlantě se pojedou dvě kola což je opravdu překvapující ale potěšující. V San Diegu pouze změnili stadión a v Californii přibyl závod v Santa Clara.

.

.

Kalendář AMA SX 2015

Jan 3 Angel Stadium of Anaheim Anaheim, CA
Jan 10 Chase Field Phoenix, AZ
Jan 17 Angel Stadium of Anaheim Anaheim, CA
Jan 24 O.co Coliseum Oakland, CA
Jan 31 Angel Stadium of Anaheim Anaheim, CA
Feb 7 PETCO Park San Diego, CA
Feb 14 AT&T Stadium Arlington, TX
Feb 21 Georgia Dome Atlanta, GA
Feb 28 Georgia Dome Atlanta, GA
March 7 Daytona Int'l Speedway Daytona, FL
March 14 Lucas Oil Stadium Indianapolis, IN
March 21 Ford Field Detroit, MI
March 28 Edward Jones Dome St. Louis, MO
April 4 Off Week Volno
April 11 NGR Stadium Houston, TX
April 18 Levi's Stadium Santa Clara, CA
April 25 MetLife Stadium East Rutherford, NJ
May 2 Sam Boyd Stadium Las Vegas, NV

.

                       Villo se vytočil na tiskovce + více info

                    

.

.

Včera jsem se díval na přímý přenos tiskové konference z Las Vegas a vypadalo to jako by se všichni novináři dohodli a začali útočit na Villopota ve stylu: „ budeš závodit“ !!?? „  nebo „jak to, že tě závodění nebaví, vypadáš vždy znechuceně“ !!!  Díval jsem se na Ryana jak se mu zatínají svaly na obličeji a se zatajeným dechem jsem sledoval, co bude.. oči mu jen mihaly a opravdu jsem čekal, že se zvedne a odejde. Jen pro vaší zajímavost, Ryan měl minulý SX rozhovor s Jeremy McGrathem, kde se ho Jerremy zeptal jestli ho to baví . Ryan byl chvíli ticho a potom řekl na rovinu, že ne. Bylo vidět, že tato strohá a chladná odpověď překvapila i samotného sedminásobného krále superkrosu MCGratha, který si svou kariéru očividně užíval a do posledního dne závodění miloval. Ryan si vzal mikrofon a řekl: „ Co ode mne všichni čekáte !? Když něco neřeknu po pravdě, tak se do mě pustíte jako vlci a když potom řeknu pravdu tak uděláte to samé“ ! Všude bylo ticho a Ryan pokračoval… „ Pokud chcete číst vymyšlené zprávy tak čtěte VitalMX, já závodit stále budu ! mezi novináři byl reportér z těchto stránek a asi mu moc skvěle nebylo J ..Villopoto pokračuje: „ Samozřejmě, že tohle už beru jenom jako práci ale já svou práci beru vždy smrtelně vážně a proto vyhrávám. Pro všechny jezdce to je práce a všichni jí berou vážně! Tahle práce znamená spoustu odříkání a obětí což není vždy jednoduché ale, pokud budu závodit tak mou práci budu dělat vždy na stoprocent. „

Takže asi tak nějak J….pokud si z nás Villo nedělá srandu, tak ho uvidíme v MX, možná i v Lotyšsku MXoN a v roce 2015 uvidíme Villopota v Anahaim 1 kde se tento skvělý atlet vypraví na cestu sedmnácti závodů v kterých se pokusí získat jeho pátý SX titul za sebou, což by ho umístilo na první místo v dějinách AMA SX !!!  Bude to tak !? Nevím, ale pokud ano, tak mu určitě budeme držet palce, ale asi těch palců budeme potřebovat více, protože v roce 2015 tam nebude chybět Reed, Stewart, Roczen, Barcia, Tomac, Canard, a ze třídy 250 tam určitě uvidíme Boggle, Anderson, Cole Selly a možná Dean Wilson, Davalos a Blake Bagget !!  M A S A K R J !!

Poslední zpráva kterou jsem se dozvěděl na tiskovce byla, že tým Rock Star KTM pujde v roce 2015 do Husqvarny což znamená Millsaps a Anderson budou modrobílí.... Není to potvrzeno ale je to skoro na 99%..

 .


                      Video upoutávač na AMA MX Sezónu 2014             

.

Skvělé sestřihy ! Pozorně se dívejte :-)

.

                               The art of Motocross Gautier Paulin

.

Tak jsem se doslech, že se Paulin vykašlal na MX a bude z něho model :-)  Celkem mu to sluší ne ? Máme tady nějaké ženské ? Možná názor do komentářů... !? aby jsme věděli, že jste tady :-)

.

                                               Thor děkuje Villopotovi

.

Thor poděkoval Villopotovi za čtvrtý titul a spolupráci tímto hezkým videem a určitě velkým šekem :-)

.

                              Vysílačka v přilbě při souboji v MX :-) !?  

.

Joey Lancaster a Rory Sullivan se škádlí při MX souboji...celkem sranda....

.

                                             USA Military na Kroskách...

.

O KTM se nikdo nezmínil ale já bych se vůbec nedivil. Na americké stanici CNN pustili tohle video a řekli, že americká ardmáda kupuje tyto motorky do armády. Tyto motocykly mají jak spalovací tak elektrický motor. Spalují benzín, naftu i letecké palivo. Dojezd je kolem 160 km, váha kolem 113kg a max. rychlost přes 110km/h a to i s elektrickým motorem. Síla motoru 40 koní ....

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

03.05.2014 20:31 muhehe
to se vi davno že anderson ma jit do husky z rokstarem a jestli vyhraje 250 tak ma jit do 450, tim padem je milsaps out a ma jit jinam. chce mit pod prdeli jinou motku než ktm kera mu nesedi, a ročen suza, ok ok uvidime.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce