Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

I holky budou závodit Ženeva SX !

 Livia Lancelot...a další 

 Málem bych zapomněl, že SX v Ženevě bude již čtvrtým rokem hostit ženský SX na kterém uvidíme jen ty nejlepší z nejlepších, co se týče ženského MX, SX a FMX. Na startovacím roštu uvidíme loňskou výherkyni toho SX a držitelku Australského SX titulu Meghan Rutledge která bude soupeřit s dvojnásobnou držitelkou světového titulu Italkou Kiara Fontanesi. Další soupeřkou bude držitelka zlaté medaile z Xgames, Američanka Vicki Golden . Další kandidátkou bude Francouzka Justin Charroux, sedminásobná držitelka AMA MX titulu Jessica Patterson, japonská hvězda FMX Sayaka Kaneshiro a další žena z řad FMX Američanka Jackie Ives. Světový a francouzský šampión Livia Lancelot utrpěla před několika měsíci úraz kolena a čeká na vyjádření jejího lékaře zda bude moci nastoupit na startovací bránu v Ženevě. Dělal jsem si marné naděje, že se tato skvělá SX šou bude vysílat na Eurosportu, ale bohužel tomu tak nebude. Za to diváci v USA se budou moci těšit z dvoudenního živého přenosu na MAV TV !?!?  Ach Jo, mají to ti amíci vymáknuté.

Věřím že nám holky předvedou skvělou šou ale já se stejně nejvíc těším na tuhle šestku: Will Hahn, Tyler Bowers, Malcolm Stewart,Justin Brayton  a Marvun Musqin který bude závodit na KTM 350 !

Vicki Golden USA

.

Justine Charroux Fra.

.

Kiara Fontanesi Ita.

.

Meghan Rutledge Austrálie

.

Sayaka Kaneshiro Jap.

« zpět na přehled

Komentáře

21.11.2013 13:53 MIKE | email
Fiolek jela nějaké Xgames a taky Mini SX Šampionšip ale jinak nic moc. Holky se cítí tak trochu utlačované a opomínané co se týče jejich sportu tak to sem tam dávají najevo malým nezájmem.... Ženský MX, to tady i v USA to nemá vůbec jednoduché...... asi to je opravdu více chlapský sport.
21.11.2013 11:36 Twitch
A Ashley Fiolek nejazdi dako som onej nepočul

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce