Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Hrdost Cílevědomost Přesvědčení....

 Tomu všemu se říká jezdit srdcem a....

 určitě ne jeden z vás ví očem píšu !....... Naražené žebra ? Závodíme ! Vývrtnutý kotník ? Závodíme ! Naražené zápěstí ? Hmm Závodíme ! asi bych mohl pokračovat ale věřím že si rozumíme ! Věřím že spousta vás motokrosařů a enduráků má né jednu historku tohoto rázu :-)  

A proč obrázek Reeda ? Hned vám řeknu proč ! právě jsem se dostal k malému nepatrnému článečku který si určitě zaslouží trochu větší pozornost než má !

Všichni víte že Chad Reed Vyhrál Superkros v Geoně v Itálii ,možná né všichni víte že v druhém závodě Reed spadnul hned v první zatáčce a vyjel jako poslední ! Všichni diváci byli na nohou když sledovali jak se Reed probojoval z posledního místa až na druhé za Justynem Barciou kterého už nemohl dohnat . Když reed přiletěl domů ( hned po závodech) už na něho čekali Japonští inženýři aby mohli testovat jeho novou hondu ! Reed byl v takovém fofru že ani neměl čas na bolest kterou cítěl v jeho chodidle ! Když mu noha otekla až tak že si nemohl obout boty Reed jel do nemocnice kde mu zjistili že má několik zlomených kostí v chodidle !!!! Když se novináři Reeda zeptali co se děje ..Reed odvětil " nic vážneho ! Pokračujeme v testování a tréninkovém programu .Musíme ale počkat až se mi zmenčí noha abych se vlezl do mých bot ! "  Co k tomu dodat ?? Myslím že nic !  Snad jen to že Reed je jeden z Těch co nejezdí jen pro peníze ale pro něco mnohem hodnotnějšího a to je hrdost !!

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast.....

« zpět na přehled

Komentáře

31.10.2014 23:49 car insurance – xjAKRpFZTi | email | web
It's a pleasure to find such rationality in an answer. Welcome to the debate.
31.10.2014 19:58 quote car insurance estimate – Yz20Wgcp | email | web
Thanks alot - your answer solved all my problems after several days struggling
31.10.2014 17:47 viagara non prescription – WzxpJn2GxG | email | web
I love reading these articles because they're short but informative.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce