Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Horko , Sucho , Prašno ..MX GP Mexico ..Kvalifikace !

 MX GP poprvé v Mexicu aneb jak to tam vypadá ..?!

 Tak tohle je první MX GP v Mexicu a zatím to vypadá že organizátoři tohoto čvrtého kola GP neodvedli moc dobrou práci , svědčí o tom i tato tabulka výsledkú kvalifikačních závodů ! V MX 1 vidíme pouze jezdce Mexické národnosti a v MX 2 skoro to samé !! Ptáte se proč ? Tak nějak jsem to předpovídal ..když jsem se dozvěděl že se MX GP pojede v mexicu okamžitě mě napadly tři věci .... Nesnesitelné čtyřiceti stupňové vedro !  Brutální sucho a z tohoto důvodu nepříjemně prašné podmínky ! Tyhle tři fakta a MX závody nejdou moc dohromady a stejně to vidělo mnoho MX GP týmú a jezdců kteří odmítli jet kvalifikaci nebo trénovat v těchto podmínkách !

Ze třídy MX1 se kvalifikace nezůčastnili tito jezdci ! Ken De Dycker , Sebastien Pourcel , David Philippaerts , Gautier Paulin , Kevin Strijbos , Shaun Simpson , Clemente Desalle , Christhopher Pourcel , Tony Cairoli , Steven Frosard , Rui Goncalves a mnoho dalších střelců pro které tyto podmínky byly nevyhovující !! Evgeny Bobryshev dokonce skončil v místní nemocnici s vysokými teplotami a brochitidou !!
Ve třídě MX2 to vypadalo stéjně až na mladého američana Michael Lab který se tohoto prašna a horka nezalekl a kvalifikaci vyhrál což mu zajistí nejlepší výběr startovacího pole ! No a tohle jsou jména jezdců kteří odseděli kvalifikační závody v jejich klimatizovaných kamionech ! Tommy Searle , Jefrrey Herlinhgs , Jeremy Van Horebeek , Jose Burton , Dylen Ferrandis , Nik Larsen a mnoho dalších evropských jezdců !!  
V krátkém tréninku MX1 v kterém jsme mohli vidět všechny jezdce se nejlepe dařilo Tony Cairoli který měl nejrychlejší čas a to 1 minutu 44 vteřin , druhý byl Xavier Boog a nasledovali Cristopher Pourcel , Clemente Desalle , Shaun Simpson , David Philippaerts , Ken De Dycker , Tanek Leon , Steven Frosard a desáté místo uzavřel Gautier Paulin s časem 1 minuta 47 vteřin !
Trénink třídy MX 2 vypadal takto : Jefrrey Herlings 1 minuta 47 vteřin , Tommy Searle a třetí nejrychlejší čas patřil  Jeremy Van Horeebek ..
Takže takto proběhla Sobota v Mexicu a neděle což je dnes bude velice zajímavá ! Opravdu se ukáže kdo má jakou kondici a kdo vydrží jet v těchto podmínkách 35 minut plus dvě kola !! I když si myslím že kvůli ochraně jezdců a jejich zdraví tyto MX GP by se měly trochu zkrátit jinak nám pár jezdců odvezou sanitky kvůli přehřátí organizmu !!! V mexicu jsou šest hodin pozadu takže závod který začne ve 13:00 v mexicu bude zde na MX-TVLife o šest hodin později !!
Tyto závody vás můžou stát 140 kč nebo 4.99 euro ! A pokud tento závod neuvidíte zde na MXkings se postaráme o slovní popis těchto závodů při kterém budete mít husí kůži i na zádech !!!
Děkuji za váš čas a vaší návštěvu ...
....Mike-C-Fast..... 
MX1 kvalifikace
1. R Fernandez YAM
2. M Garcia KTM
3. R Mejia KAW
4. M Farfan HON
5. D Garcia HON
6. G Vazquez YAM
7. S Rodriguez YAM
8. D Mendoza HON
9. J Rosales YAM
10. J L Guzman KAW
MX1 bodové hodnocení 
Tony Cairoli 133
Gautier Paulin 116
Chris Pourcel 106
Clem Desalle 105
Ken d Dycker 95
Kevin Strijbos 76
Xavier Boog 72
E Bobryshev 69
D Philippaerts 69
Tanel Leok 62
MX2 Kvalifikace
1. Michael Leib YAM
2. Max Anstie HON
3. Jetro Salazar KTM
4. L Ruelas KAW
5. C Oros KAW
6. B Vieyra SUZ
7. A Aguilar KTM
8. P Sanchez YAM
9. E Nungaray SUZ
10. J Mejia YAM
MX2 bodové hodnocení
Jeffrey Herlings 144
J v Horebeek 114
Tommy Searle 109
Joel Roelants 85
Max Anstie 80
Jordi Tixier 78
D Ferrandis 73
Jake Nicholls 69
Harri Kullas 65
Michael Leib 61

« zpět na přehled

Komentáře

13.05.2012 21:08 MIKE
Ano to vím dobrý ůspěch ale MX3 moc nesleduji....až se Michek kvalifikuje aspoň do MX2 a bude jezdit do desátého místa určitě si zaslouží mou pozornost ..ale určitě super úspěch a skvělý výkon !!
13.05.2012 20:06 KupcMa
Michek vyhrál svet v bulharsku ...

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce