Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Honda z Jiné Planety !! Model 2013 CRF450R !!!

 Tak to vypadá že Honda odpovídá na útok KTM na US trh !!!

  Tak Pánové a pokud tu jsou nějaké Dámy tomuhle se říká INOVACE !!! Tahle nová honda je opravdu z jiné planety !!! Tohle video je stále v naší titulkovací MXkings továrně takže se koncem týdne možná i dříve můžete těšit na tohle video s CZ titulkama !! Na tehle motorce je tolik šokujících vylepšení že kdybych to chtěl napsat tak se upíšu k smrti ..proto si myslím že nejvíce oceníte když tohle video uvidíte s titulkama !

Pár věcí v sobě ale neudřžím tak vám aspoň ve zkratce přiblížím ty největší pecky !! První je váha této motorky která je s plnou nádrží 109 kg ! Přední vidlice ..zapomeňte na pružiny ty jsou historie a uvítejte novou technologií vzduchových tlumičú ( pouze vepředu ) Ano čtete správně ! Tyhle nové vidlice nemají pružiny což brutálně odlehčilo předek motorky ! Tlak v těchto vidlicích můžete změnit s obyčejnou pumpičkou na kolo a tím přitvrzovat nebo ubírat !! Samozřejmě plus další nastavovací systémy !! Další pecka ! Dva totálně zkrácené a odlehčené výfuky !! Tyto nové výfuky drasticky zvedají výkon tohoto stroje a závoreň snižují hluk plus přenáší více váhy blíže k centru motorky což se projeví při ovládání tohoto stroje jak ve vzduchu tak na trati !!! Zde je odkaz na stránky hondy kde se můžete podívat na tuhle krasavici ze všech ůhlú !!         

 powersports.honda.com/2013/crf450r/360.aspx

Takže zatím děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce