Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Herlings dostává pokutu a pokárání od vedení KTM !!!

 Ano čtete dobře ne od FIM ale od KTM a to za....

 nesportovní a neprofesionální chování na trati !! Ředitel a direktor KTM Motosports Pit Beirer  prohlásil že uděluje mladému belgičanovi pokutu a pokárání za neprofesiónální chování v posledních pár MX GP !

Cituji . " Jsem si vědomi že chování Mladého Herlingse je neomluvitelné a my tohle nemůžeme akceptovat ! Věřím že jeho chvání vyplynulo z velkého stresu a emocí při závodech a věřím že tohle pokárání bude jen dobré pro jeho budoucí kariéru jako profesionální atlet ! Taktéž podotknul : " Byla to nutnost kterou jsme museli udělat aby jsme dali najevo že tým KTM respektuje tento sport a všechny členy ostatních týmů ! "

Mladý Herlings prohlásil : " Jsem si vědom že mé chování překročilo veškeré hranice a plně přijímám toto potrestání !  Musím si uvědomit  že jsem příkladem všem mladým sportovcům a musím se chovat tak aby mne respektovali jako jezdce ale taky jako člověka ! A z tohoto důvodu jsem požádal KTM aby darovala peníze z mé pokuty dětské charitě !    

Herlings řekl že se bude snažit potlačit emoce a jezdit více hlavou aby se choval jako pravý tovární jezdec !!

Tak to je zajímavé ale určitě dobré jak pro mladé horké hlavy tak pro náš sport ! I když s tou charitou to je jemně přitažené za vlasy ale budiž !!  :-)

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce